gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Antoin Peeters in Studio De Witt over afval Wantijdijk

Antoin Peeters is morgen te gast in radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM. Ben Corino praat tussen 10:00 en 13:00 uur met de RTL presentator over zijn berichten op Twitter van de afgelopen week. Hierin laat Peeters zien hoe de Wantijdijk wordt achtergelaten. Het afval dat er ligt is puinzooi vindt de Dordtenaar.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Op de drie foto's is onder andere te zien hoe het grasveld bezaaid is met plastic flessen en een chipszak. Peeters riep Handhaing Dordrecht en de Gemeente Dordrecht op om deze 'nummer 1 ergernis voor velen' aan te pakken.

Burgemeester Kolff heeft gereageerd dat dit ook wordt aangepakt, maar dat ze niet alles kunnen. ,,Het begint uiteindelijk wel bij schandalig gedrag van mensen die de rommel maar gewoon neergooien."

Handhaving Dordrecht is op de hoogte van het probleem, maar kan lastig maatregelen treffen: ,,Antoin, wij zijn op de hoogte van deze locaties. Afval zien liggen is één. Maar iemand het ZIEN weggooien, is een ander verhaal. Daarbij hebben de mensen ook nog de neiging zich netjes te gedragen als ze ons zien. Wij controleren daarom ook in burger. We doen wat we kunnen."

Lees ook

foto groepsverkrachting SLI

Snikkend ontkent verdachte (23) rol in groepsverkrachting: 'Zo ben ik niet opgevoed'

"Ik hoor niet in de gevangenis tussen criminelen, ik hoor in de samenleving", snikt F.B. (23). Hij is één van de zes verdachten van een gruwelijke verkrachtingszaak in Sliedrecht, maar zelf ontkent hij. "Ik zit elke avond in mijn cel te huilen."

de Munt afgesloten 02

Doorgang de Munt afgesloten: grote scheuren in deze muur

De onderdoorgang bij de Munt aan de Doelstraat in Dordrecht is sinds dinsdagmiddag afgesloten. Uit voorzorg zijn hekken geplaatst na een melding van de Omgevingsdienst Zuid-Holland Zuid over mogelijke problemen met de stabiliteit van een aangrenzend pand en de bijbehorende muur.

WhatsApp Image 2026-10-21 at 12.09.26

Jongeren gooien gevulde hondenpoepzakjes van brug op auto’s: ‘Absoluut onaanvaardbaar’

Jongeren hebben in Hendrik-Ido-Ambacht onlangs verschillende auto’s bekogeld. In het Sophiapark vulden zij hondenpoepzakjes met water om ze erna van de naastgelegen fietsbrug te smijten. “Ik dacht dat er een steen op mijn auto was gegooid.”

vlaggen sliedrecht camera

Gemeente over verkrachtingszaak: camera’s geen oplossing

Extra toezicht met beveiligingscamera’s in Sliedrecht gaat zedenmisdrijven niet voorkomen. Dat antwoordt het gemeentebestuur op vragen van politie partij Slydregt.NU. Aanleiding voor de vragen is de zaak rond een 18-jarige inwoonster van het dorp, die slachtoffer werd van een groepsverkrachting.

Politiebusje-768x507

42 boetes en drie aanhoudingen bij verkeerscontrole

Bij een verkeerscontrole in Ridderkerk zijn vorige week 45 bekeuringen uitgedeeld en heeft de Belastingdienst ruim 66.000 euro geïnd. Drie bestuurders werden aangehouden voor rijden onder invloed, meldt de gemeente.

ongeluka16asmedia

Dode bij ongeluk A16 is vrouw (73) uit Dordrecht, man (80) zwaargewond in ziekenhuis

De vrouw die maandag om het leven kwam bij het ongeluk op de A16 bij Hendrik-Ido Ambacht is een 73-jarige vrouw uit Dordrecht. Dat meldt de politie aan Rijnmond. Een 80-jarige man, ook uit Dordrecht ligt zwaargewond in het ziekenhuis.