gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Antoin Peeters in Studio De Witt over afval Wantijdijk

Antoin Peeters is morgen te gast in radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM. Ben Corino praat tussen 10:00 en 13:00 uur met de RTL presentator over zijn berichten op Twitter van de afgelopen week. Hierin laat Peeters zien hoe de Wantijdijk wordt achtergelaten. Het afval dat er ligt is puinzooi vindt de Dordtenaar.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Op de drie foto's is onder andere te zien hoe het grasveld bezaaid is met plastic flessen en een chipszak. Peeters riep Handhaing Dordrecht en de Gemeente Dordrecht op om deze 'nummer 1 ergernis voor velen' aan te pakken.

Burgemeester Kolff heeft gereageerd dat dit ook wordt aangepakt, maar dat ze niet alles kunnen. ,,Het begint uiteindelijk wel bij schandalig gedrag van mensen die de rommel maar gewoon neergooien."

Handhaving Dordrecht is op de hoogte van het probleem, maar kan lastig maatregelen treffen: ,,Antoin, wij zijn op de hoogte van deze locaties. Afval zien liggen is één. Maar iemand het ZIEN weggooien, is een ander verhaal. Daarbij hebben de mensen ook nog de neiging zich netjes te gedragen als ze ons zien. Wij controleren daarom ook in burger. We doen wat we kunnen."

Lees ook

businkbotsing

Weg bezaaid met glas na botsing, auto's zwaar beschadigd

Twee auto's zijn maandagavond met elkaar in botsing gekomen op de Noordendijk in Dordrecht. Een van de voertuigen werd daarbij in de flank geraakt en is flink beschadigd.

FOTO IJSBOER

‘Wie goed zorgt voor de koeien, krijgt het lekkerste ijs’

Wat is het geheim van lekker ijs? Als je het aan Jannette den Boer in Giessenburg vraagt, is daar maar één antwoord mogelijk: goede zorg voor haar koeien. De 180 exemplaren waar zij en haar man Laurens voor zorgen staan aan de basis van hun zelfgemaakte boerenijs.

zwemmenwaal

Ondanks chemische stoffen in de Waal gaat Ellen er gewoon in: ‘Het is heerlijk zwemmen’

Het gaat niet goed met de kwaliteit van het Nederlandse zwemwater. In onze regio is het vooral mis in de Waal bij Ridderkerk. Daar zijn meerdere chemische stoffen aangetroffen boven de gestelde norm. Toch is Ellen, die pal aan het water woont, niet bang: “Ik ga het niet mijden.”

fotopapendrecht

Nog maanden wachten op nieuw college? 'Snelheid niet zo belangrijk'

Haast is niet nodig bij de vorming van een nieuw gemeentebestuur in Papendrecht, vindt burgemeester Margreet van Driel. Na rumoerige politieke maanden in het dorp wil zij vooral “met een stabiel bestuur aan de slag gaan”. Ondertussen zijn twee tijdelijke wethouders aangesteld om samen met de burgemeester het dorp te besturen.

foto eerste overval juwelier van leeuwen

Jongen (17) aangehouden na overval juwelier in Dordtse binnenstad

De politie heeft een 17-jarige jongen aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij een overval op de Dordtse juwelier Van Leeuwen. De winkel werd de afgelopen weken twee keer overvallen: de jongen is nu aangehouden voor de eerste overval.

De Plucheplakkers

Dordtse defensieve zorgen, toch vinden De Plucheplakkers een lichtpuntje

De Plucheplakkers treden in de nieuwste aflevering weer aan in de basisopstelling om het wel en wee van FC Dordrecht te bespreken. Uiteraard staat de (tegen)doelpuntenregen tegen Jong AZ centraal.