gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Antoin Peeters in Studio De Witt over afval Wantijdijk

Antoin Peeters is morgen te gast in radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM. Ben Corino praat tussen 10:00 en 13:00 uur met de RTL presentator over zijn berichten op Twitter van de afgelopen week. Hierin laat Peeters zien hoe de Wantijdijk wordt achtergelaten. Het afval dat er ligt is puinzooi vindt de Dordtenaar.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Op de drie foto's is onder andere te zien hoe het grasveld bezaaid is met plastic flessen en een chipszak. Peeters riep Handhaing Dordrecht en de Gemeente Dordrecht op om deze 'nummer 1 ergernis voor velen' aan te pakken.

Burgemeester Kolff heeft gereageerd dat dit ook wordt aangepakt, maar dat ze niet alles kunnen. ,,Het begint uiteindelijk wel bij schandalig gedrag van mensen die de rommel maar gewoon neergooien."

Handhaving Dordrecht is op de hoogte van het probleem, maar kan lastig maatregelen treffen: ,,Antoin, wij zijn op de hoogte van deze locaties. Afval zien liggen is één. Maar iemand het ZIEN weggooien, is een ander verhaal. Daarbij hebben de mensen ook nog de neiging zich netjes te gedragen als ze ons zien. Wij controleren daarom ook in burger. We doen wat we kunnen."

Lees ook

IMG_1898.jpeg

Deze straat is het mooist versierd: ‘De saamhorigheid is het allermooiste’

Het is een feestelijke vrijdag voor de bewoners van de Geemansweer in Hardinxveld-Giessendam. Zij zijn namelijk de trotse eigenaren van de mooist versierde straat voor Koningsdag in het dorp. Een wedstrijd tussen 6 straten in het dorp die stuk voor stuk bezocht werden door wethouder Maatschappelijke Agenda Christa Hendriksen. Haar keuze viel dus op de Geemansweer.

lintjesregendordrecht

Verrassing en trots overheerst bij Dordtenaren tijdens lintjesregen

Een staande ovatie vanuit de zaal als de gordijnen van Schouwburg Kunstmin openen. Het is de start van de lintjesregen in Dordrecht. Maar liefst negentien Dordtenaren hebben vrijdag een Koninklijke onderscheiding in ontvangst mogen nemen. Aan burgemeester Nanning Mol de eer om de lintjes op te spelden. “Zonder u zou onze stad een stuk kleurlozer zijn”, spreekt Mol de Dordtenaren toe.

dubbelepolitie

Dordtenaar opgelicht door nepagenten, twee verdachten aangehouden

De politie heeft twee mannen opgepakt voor het oplichten van een Dordtenaar. Zij zouden zich afgelopen januari als politieagenten hebben voorgedaan bij in totaal drie slachtoffers. De verdachten zijn 26 en 27 jaar oud en komen uit Rotterdam.

kidsandcars.png

Een dag vol snelheid en geluk: ‘Kids and Cars’ laat kinderen even alles vergeten

Een dag om even helemaal te vergeten in wat voor vervelende situatie je zit. Voor 75 kinderen staat er zaterdag weer een mooie dag te wachten tijdens de elfde editie van ‘Kids and Cars’ in Alblasserdam. Een evenement waarbij zij mee kunnen rijden in exclusieve (sport)auto’s door de streek. De opbrengst gaat dit jaar naar het Prinses Máxima Centrum.

fotopopo.png

Dankzij helpende hand blijft politie in Zwijndrecht: ‘Wens van heel veel inwoners’

“De politie blijft in Zwijndrecht”, glundert burgemeester Leon Anink. Gevreesd werd dat (wijk)agenten door bezuinigingen elders een uitvalsbasis moesten vinden, maar in het gemeentehuis bood men een helpende hand. “De verhuizing was tussen de 15 en 25 meter.”

jokefoto.png

Iconische steward Joke neemt afscheid van FC Dordrecht: ‘Ik ga alles missen hier’

Ze raakte gewond, maar wordt ook luidkeels toegezongen. Na 25 jaar stopt Joke Louwersheimer (68) als steward van FC Dordrecht. Hoewel ze haar club maar moeilijk kan loslaten, vindt ze het mooi geweest. Met een lach en een traan neemt ze afscheid. “Ik heb een hoop vrienden gemaakt.”