Een ijzeren bak is uit het water gevist door een baggerboot. De bak is nu alleen onvindbaar.
Redactie Streekomroep | 2 oktober 2026 12:00
Corrado Francke | 7 oktober 2026 14:45
Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 30 september 2026 17:15
Een automobilist die in de nacht van donderdag op vrijdag dacht gewoon weer te kunnen gaan rijden nadat zijn rijbewijs was afgepakt, is niet ver gekomen. Agenten zagen hem rijden in de gemeente Molenlanden en hielden hem aan.
Ouders in Papendrecht die aangifte doen van de geboorte van hun kindje hebben vanaf deze maand iets te kiezen. Naast de vertrouwde knuffel Ertje kunnen zij ook een geboorteboompje mee naar huis nemen. Het boompje is bedoeld als duurzaam aandenken aan de geboorte en moet tegelijkertijd bijdragen aan een groener dorp.
Zestien zieke esdoorns in Zwijndrecht zijn niet meer te redden en moeten met spoed worden gekapt. De bomen zijn getroffen door de beruchte roetschorsziekte, waardoor takken spontaan kunnen afbreken. Om de veiligheid op straat te garanderen, start de gemeente deze maandag met een ingrijpende en streng beveiligde kapoperatie.
De burgemeester heeft een bedrijfspand in Dordrecht gesloten voor zes maanden. In het pand is volgens de gemeente “een zeer grote” handelshoeveelheid harddrugs en een productielocatie voor drugs gevonden.
De gemeente Molenlanden wil zogeheten foetusvelden aanleggen voor ouders die hun kindje zijn verloren tijdens, of kort na de zwangerschap. Dit alternatief voor de kindergraven willen ze op drie begraafplaatsen realiseren.
Duizenden streekgenoten hebben hun manier van reizen aangepast, nu de Papendrechtsebrug dicht is. Dat blijkt uit cijfers van Rijkswaterstaat en ov-bedrijven. Daardoor blijft het op omrijroutes voorlopig nog te overzien, al kan dat in de wintermaanden veranderen. "Het valt niet tegen."