Dordrecht, Netherlands

Apotheek Ritzen is weer in orde

Apotheek Ritzen aan de Steegoversloot voldoet weer aan alle eisen. Dat heeft de Inspectie voor de Gezondheidszorg bekend gemaakt. In juni kreeg de apotheek een zogenoemde aanwijzing, omdat er een aantal zaken niet in orde was. 
Marjolein Vos | 9 augustus 2016 13:15 | Aangepast op 9 augustus 2016 13:15
Zo zouden voorgeschreven controles niet zijn uitgevoerd en ontbrak er een temperatuurmeter in de koelkast waar medicijnen worden opgeslagen.


Op 13 juli en 25 juli heeft de inspectie Ritzen opnieuw bezocht en concludeerde dat er voldoende maatregelen zijn genomen. De apotheek hoeft daarom geen dwangsom te betalen. Wel blijft de inspectie een vinger aan de pols houden.

Lees ook

Leren door te doen: de kinderen kunnen vanaf nu zelf een band plakken

Binnenband eruit, het lek opsporen en plakken maar! Ruim vijftig leerlingen uit groep acht van de Mo...

Kattenfilmpjes kijken voor het goede doel: dit weekend in Kinepolis Dordrecht

Kattenliefhebbers opgelet: CatVideoFest komt dit weekend opnieuw naar Kinepolis Dordrecht. Tijdens h...

Op Pad Met Ad op TV: hoe gaan raadsleden om met bedreigingen, intimidatie en geweld?

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad interviewt presentator Ad van den Heerik Abdullah Uysal ...

Wat doe je bij een overstroming of brand? Kinderen leren het op deze plek

Leerpark Dordrecht krijgt binnenkort een gloednieuwe Risk Factory: een belevingscentrum voor kindere...

Poetsdoek in oven veroorzaakt brand in huis

In een huis aan de Torenstraat in Dordrecht is in de nacht van donderdag op vrijdag brand uitgebroke...

Dordtenaar aangehouden in hotel voor dealen van drugs

Een 48-jarige Dordtenaar is woensdagavond aangehouden voor het dealen van drugs in en rond een hotel...