Dordrecht, Netherlands

Arie wint reis naar Costa Rica, maar kan niet gaan: 'Ik ben terminaal'

Arie en Linda de Mol in de uitzending van Miljoenenjacht Postcode Loterij Miljoenenjacht
Vijftien dagen naar Costa Rica inclusief excursies, een huurauto en 2500 euro aan zakgeld. Het klinkt als een fantastische prijs, maar winnaar Arie van der Wulp uit Papendrecht moet hem noodgedwongen afstaan. "Ik ben terminaal", zegt hij geëmotioneerd zodra hij in de tv-uitzending van Postcode Loterij Miljoenenjacht in de schijnwerpers staat.
RTV Rijnmond | 17 maart 2025 09:35 | Aangepast op 17 maart 2025 09:35
"Echt een droomreis. En ik hoop dat die ook bij iemand terechtkomt die hier altijd van gedroomd heeft", zegt presentatrice Linda de Mol zondagavond voordat bekend wordt naar wie de kofferprijs gaat. Arie wint en als hem wordt gevraagd of hij al wel eens in het Zuid-Amerikaanse land is geweest, antwoordt hij: "Nee, ik ben er nog nooit geweest", gevolgd door een aarzeling. "Maar ik zal er nooit meer komen. Dus ik moet 'm weggeven. Ik ben terminaal."

De zaal en de presentatrice worden er stil van. "Oh lieve Arie, wat een ontzettend verdrietig bericht", zegt De Mol dan. "Maar ik vond het leuk om hier in ieder geval heen te gaan en ik maak hier vast andere mensen heel blij mee", reageert Arie. Hij krijgt een groot applaus en de man is zelf ook geëmotioneerd: hij veegt een traan weg zodra hij weer gaat zitten.

Het verhaal van Arie roept op sociale media veel emoties op. Mensen vragen zich af of de Postcode Loterij Arie niet alsnog een geldprijs kan geven of op een andere manier iets moois kan schenken. Later in de uitzending maakt Linda de Mol bekend dat achter de schermen is besloten dat Arie inderdaad een geldbedrag krijgt.

Dit verhaal verscheen eerder bij onze mediapartner Rijnmond.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...