gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Arie wint reis naar Costa Rica, maar kan niet gaan: 'Ik ben terminaal'

6d5f5ad57d601db6adea060e0552076a

Vijftien dagen naar Costa Rica inclusief excursies, een huurauto en 2500 euro aan zakgeld. Het klinkt als een fantastische prijs, maar winnaar Arie van der Wulp uit Papendrecht moet hem noodgedwongen afstaan. "Ik ben terminaal", zegt hij geëmotioneerd zodra hij in de tv-uitzending van Postcode Loterij Miljoenenjacht in de schijnwerpers staat.

 | Aangepast op
"Echt een droomreis. En ik hoop dat die ook bij iemand terechtkomt die hier altijd van gedroomd heeft", zegt presentatrice Linda de Mol zondagavond voordat bekend wordt naar wie de kofferprijs gaat. Arie wint en als hem wordt gevraagd of hij al wel eens in het Zuid-Amerikaanse land is geweest, antwoordt hij: "Nee, ik ben er nog nooit geweest", gevolgd door een aarzeling. "Maar ik zal er nooit meer komen. Dus ik moet 'm weggeven. Ik ben terminaal."

De zaal en de presentatrice worden er stil van. "Oh lieve Arie, wat een ontzettend verdrietig bericht", zegt De Mol dan. "Maar ik vond het leuk om hier in ieder geval heen te gaan en ik maak hier vast andere mensen heel blij mee", reageert Arie. Hij krijgt een groot applaus en de man is zelf ook geëmotioneerd: hij veegt een traan weg zodra hij weer gaat zitten.

Het verhaal van Arie roept op sociale media veel emoties op. Mensen vragen zich af of de Postcode Loterij Arie niet alsnog een geldprijs kan geven of op een andere manier iets moois kan schenken. Later in de uitzending maakt Linda de Mol bekend dat achter de schermen is besloten dat Arie inderdaad een geldbedrag krijgt.

Dit verhaal verscheen eerder bij onze mediapartner Rijnmond.

Lees ook

boetes voetgangersgebied

Meer dan 250 keer ‘geflitst’: tweewielers op de bon in binnenstad

Tientallen keren per week rijden brom- en snorfietsers op plekken in de Dordtse binnenstad waar dat niet mag. Sinds 1 oktober vorig jaar worden overtreders in het voetgangersgebied door de gemeente geregistreerd door speciale camera’s. In 273 gevallen is de bestuurder sindsdien op de bon geslingerd.

uysalraad

Meteen fel debat over Dordtse woonplannen: 'Ronduit onthutsend'

Nog geen dag nadat het Dordtse coalitieakkoord werd gepresenteerd, trekken oppositiepartijen fel van leer. Vooral de woningbouwplannen moeten het ontgelden. Onder meer fractievoorzitter Abdullah Uysal van GroenLinks-PvdA, de grootste oppositiepartij, noemt wonen “de achilleshiel van het akkoord”.

dirk kuijt

Dirk Kuijt naar Fenerbahçe, zijn huidige club FC Dordrecht weet van niks

Dirk Kuijt vertrekt naar het Turkse Fenerbahçe. Dat maakte de directeur van de Turkse club donderdagmiddag bekend tijdens een persconferentie. Kuijt wordt daar de assistent van de nieuwe hoofdtrainer Ismail Kartal. Opvallend is dat FC Dordrecht, de club die hij afgelopen seizoen coachte en waar hij ook komend seizoen aan het roer zou staan, van niets weet.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: Big Rivers, Dordrechts Museum en politieke chaos

De Dordtse binnenstad verandert volgende week in één groot muzikaal festijn tijdens Big Rivers. Presentator Ben Corino spreekt in Studio De Witt op Drechtstad FM zaterdagochtend dan ook uitgebreid met festivaldirecteur Liselotte Gatzen. Wat kunnen bezoekers dit jaar verwachten?

ringrijk Zwijndrecht Streekomroep

Jongeman op fatbike betast fietsters: zeven meldingen in korte tijd

In Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht zijn in de afgelopen weken zeven vrouwelijke fietsers betast door iemand op een fatbike. Omdat onderzoek tot nu toe niets heeft opgeleverd, worden getuigen of andere slachtoffers opgeroepen zich te melden. Mogelijk zijn er meer slachtoffers.

blij gezichten

Avondvierdaagse dag na afgelasting wel van start, dat levert vrolijke gezichten op

De Dordtse avondvierdaagse is een dag later dan gepland van start gegaan. Vanwege opgegeven noodweer moest het festijn dinsdag nog worden afgeblazen, maar met een heerlijk zonnetje, dansende kinderen en gezellige muziek is de aftrap op woensdag een groot feest.