gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Arie wint reis naar Costa Rica, maar kan niet gaan: 'Ik ben terminaal'

6d5f5ad57d601db6adea060e0552076a

Vijftien dagen naar Costa Rica inclusief excursies, een huurauto en 2500 euro aan zakgeld. Het klinkt als een fantastische prijs, maar winnaar Arie van der Wulp uit Papendrecht moet hem noodgedwongen afstaan. "Ik ben terminaal", zegt hij geëmotioneerd zodra hij in de tv-uitzending van Postcode Loterij Miljoenenjacht in de schijnwerpers staat.

 | Aangepast op
"Echt een droomreis. En ik hoop dat die ook bij iemand terechtkomt die hier altijd van gedroomd heeft", zegt presentatrice Linda de Mol zondagavond voordat bekend wordt naar wie de kofferprijs gaat. Arie wint en als hem wordt gevraagd of hij al wel eens in het Zuid-Amerikaanse land is geweest, antwoordt hij: "Nee, ik ben er nog nooit geweest", gevolgd door een aarzeling. "Maar ik zal er nooit meer komen. Dus ik moet 'm weggeven. Ik ben terminaal."

De zaal en de presentatrice worden er stil van. "Oh lieve Arie, wat een ontzettend verdrietig bericht", zegt De Mol dan. "Maar ik vond het leuk om hier in ieder geval heen te gaan en ik maak hier vast andere mensen heel blij mee", reageert Arie. Hij krijgt een groot applaus en de man is zelf ook geëmotioneerd: hij veegt een traan weg zodra hij weer gaat zitten.

Het verhaal van Arie roept op sociale media veel emoties op. Mensen vragen zich af of de Postcode Loterij Arie niet alsnog een geldprijs kan geven of op een andere manier iets moois kan schenken. Later in de uitzending maakt Linda de Mol bekend dat achter de schermen is besloten dat Arie inderdaad een geldbedrag krijgt.

Dit verhaal verscheen eerder bij onze mediapartner Rijnmond.

Lees ook

foto groepsverkrachting SLI

Snikkend ontkent verdachte (23) rol in groepsverkrachting: 'Zo ben ik niet opgevoed'

"Ik hoor niet in de gevangenis tussen criminelen, ik hoor in de samenleving", snikt F.B. (23). Hij is één van de zes verdachten van een gruwelijke verkrachtingszaak in Sliedrecht, maar zelf ontkent hij. "Ik zit elke avond in mijn cel te huilen."

N214 provinciale weg

De N214 gaat op de schop: dit gaat er gebeuren

De provincie Zuid-Holland begint vrijdag aan groot en langdurig onderhoud op de N214. Om te grote hinder te beperken en de Alblasserwaard goed bereikbaar te houden, zullen de werkzaamheden in verschillende fases plaatsvinden.

bus streekbus Qbuzz

Let op: woensdag rijden de meeste bussen in onze streek niet

Mensen die normaal gesproken met de bus van Qbuzz van A naar B reizen, hebben woensdag een kleine kans dat de bus ook rijdt. Vakbonden CNV en FNV organiseren een landelijke ov-staking in het streekvervoer en buschauffeurs bepalen zelf in hoeverre ze hier aan meedoen.

hekken 2

Nieuwe en verhoogde hekken: park met Schotse hooglanders volledig open

Het Dordtse Dubbelmondepark heeft permanent verhoogde houten hekken gekregen. Na een ontsnapping van twee Schotse hooglanders die er verblijven, was het park enkele dagen dicht en werden eerst tijdelijke hekken geplaatst. De vernieuwde houten hekken zijn bijna een halve meter hoger.

WhatsApp Image 2026-10-09 at 10.02.28

Jamai van den Herik opnieuw naar WK darts: ‘Kwamen best wat emoties uit’

Jamai van den Herik gaat opnieuw naar het WK darts. In een weekend met goede resultaten, maar vooral een spannende ontknoping kwalificeerde de Alblasserdammer zich voor de jaarlijkse heilige graal in de dartsport. “Ik plofte in bed en werd er emotioneel van.”

Point Blur_Jul162025_212432 (1)

Man die meester Recep neerstak heeft niet meegewerkt in Pieter Baan Centrum

De man die vastzit voor het neersteken van meester Recep in juli 2025 in Alblasserdam heeft niet meegewerkt aan gedragskundig onderzoek in het Pieter Baan Centrum (PBC). De deskundigen hebben daarom geen conclusies kunnen trekken over eventuele stoornissen.