gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Arjan Verwoerd verlaat RTV Dordrecht

Directeur/hoofdredacteur Arjan Verwoerd van RTV Dordrecht gaat op 1 mei fulltime aan de slag bij de Hefgroep in Rotterdam. Hij verlaat na twee jaar RTV Dordrecht, waar hij drie dagen in de week werkt, om zich volledig te richten op een nieuw project bij zijn andere werkgever.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
Het bestuur betreurt het vertrek van Verwoerd. “Wij laten hem node gaan, maar begrijpen zijn keuze”, aldus voorzitter Cees den Bakker van RTV Dordrecht.

 

Arjan Verwoerd werd in 2014 benoemd tot directeur/hoofdredacteur, in een periode waarin RTV Dordrecht te maken kreeg met belangrijke veranderingen. Het belangrijkste was om de complete organisatie te verhuizen naar het Leerpark, vanaf de oude studio aan de Spuiweg. Daarnaast werden tevens nieuwe samenwerkingsverbanden aangegaan met het DaVinci College en RTV Rijnmond.

 

“Arjan Verwoerd heeft uitstekend werk verricht. We zijn hem daarvoor zeer erkentelijk”, aldus voorzitter Cees den Bakker. “Het was geen sinecure om de organisatie te verhuizen en de oude situatie weer in de oorspronkelijke staat te brengen. Inmiddels is onze omroep een voorbeeld voor Nederland en daar mag Arjan Verwoerd trots op zijn.”

 

Verwoerd zelf vertrekt met gemengde gevoelens. “Enerzijds geeft het rust om niet meer voor twee werkgevers te hoeven werken en heen en weer te pendelen tussen Dordrecht en Rotterdam. Anderzijds is de timing wellicht ongelukkig, omdat de omroep in een belangrijk veranderingsproces verkeert.” 


 

De medewerkers en vrijwilligers zijn vandaag ingelicht over het vertrek van Arjan Verwoerd bij RTV Dordrecht. Het bestuur zal binnenkort een profielschets vaststellen en een vacature openstellen. “We hebben een directeur/hoofdredacteur hard nodig om vernieuwingen door te zetten. We zoeken een duizendpoot, die kan managen, veranderen en journalistieke inbreng heeft.”

Lees ook

Schermafbeelding 2026-05-28 135052.png

Donderdag op TV Dordrecht: 'Er was eens: Een beeld voor de Stadswerven’

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Ditmaal blikt de omroep terug op de realisatie van het beeld 'Choëphore' met deel 2 van de documentaire 'Een beeld voor de Stadswerven'.

Spanningsmast1.png

Vol stroomnet in omgeving Ridderkerk: wachtlijst voor nieuwe aansluitingen tot 2033

Grootverbruikers van stroom in delen van Ridderkerk en buitengebieden van Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht die meer stroom nodig hebben, moeten mogelijk jarenlang wachten. Netbeheerder Stedin meldt dat het stroomnet in het gebied geen ruimte meer heeft voor nieuwe grote aansluitingen of uitbreidingen.

merwedelingelijn kleiner.png

Geen fietsen in de trein en minder stops op dit station tijdens afsluiting Papendrechtsebrug

Tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug mogen in de treinen op de Merwedelingelijn geen fietsen meer mee. Ook wordt op station Hardinxveld-Giessendam in die periode voorlopig niet vier keer, maar twee keer per uur gestopt. Dat heeft de provincie besloten, in overleg met vervoerder Qbuzz en Rijkswaterstaat.

foto artikel leny.jpg

Leny (87) is al meer dan dertig jaar vrijwilliger en geniet nog steeds: 'Plantjes zijn altijd blij'

Tuinieren, snoeien en planten. Dat zijn de dingen die de 87-jarige Leny Mars het liefste doet. En al deze hobby’s combineert Leny al jaren bij haar vrijwilligerswerk bij Arboretum Munnike Park. Een botanische tuin midden in Zwijndrecht. “Het is een vrij leven en ik heb het altijd leuk gevonden.”

fotooverval.png

Man (21) vrijgesproken van medeplegen overval dankzij liegende medeverdachte

Hij was wel aanwezig tijdens een woningoverval in Alblasserdam, maar toch spreekt de rechtbank Lawand A. (21) vrij. De verdachte dacht namelijk dat hij spullen op ging halen bij het slachtoffer, maar dat bleek een leugen van een medeverdachte.

lijnzaadstraatrotterdampolitie.png

Slachtoffer dodelijke woningbrand Rotterdam komt uit Zwijndrecht

De persoon die afgelopen zondag om het leven is gekomen bij een woningbrand in Rotterdam-Zuid, is een 44-jarige man uit Zwijndrecht. Dat heeft de politie bekend gemaakt. De politie doet nog onderzoek naar hoe hij om het leven is gekomen.