Dordrecht, Netherlands

Arjan Verwoerd verlaat RTV Dordrecht

Directeur/hoofdredacteur Arjan Verwoerd van RTV Dordrecht gaat op 1 mei fulltime aan de slag bij de Hefgroep in Rotterdam. Hij verlaat na twee jaar RTV Dordrecht, waar hij drie dagen in de week werkt, om zich volledig te richten op een nieuw project bij zijn andere werkgever.
arjan Verwoerd | 10 maart 2016 15:39 | Aangepast op 10 maart 2016 15:39
Het bestuur betreurt het vertrek van Verwoerd. “Wij laten hem node gaan, maar begrijpen zijn keuze”, aldus voorzitter Cees den Bakker van RTV Dordrecht.

 

Arjan Verwoerd werd in 2014 benoemd tot directeur/hoofdredacteur, in een periode waarin RTV Dordrecht te maken kreeg met belangrijke veranderingen. Het belangrijkste was om de complete organisatie te verhuizen naar het Leerpark, vanaf de oude studio aan de Spuiweg. Daarnaast werden tevens nieuwe samenwerkingsverbanden aangegaan met het DaVinci College en RTV Rijnmond.

 

“Arjan Verwoerd heeft uitstekend werk verricht. We zijn hem daarvoor zeer erkentelijk”, aldus voorzitter Cees den Bakker. “Het was geen sinecure om de organisatie te verhuizen en de oude situatie weer in de oorspronkelijke staat te brengen. Inmiddels is onze omroep een voorbeeld voor Nederland en daar mag Arjan Verwoerd trots op zijn.”

 

Verwoerd zelf vertrekt met gemengde gevoelens. “Enerzijds geeft het rust om niet meer voor twee werkgevers te hoeven werken en heen en weer te pendelen tussen Dordrecht en Rotterdam. Anderzijds is de timing wellicht ongelukkig, omdat de omroep in een belangrijk veranderingsproces verkeert.” 


 

De medewerkers en vrijwilligers zijn vandaag ingelicht over het vertrek van Arjan Verwoerd bij RTV Dordrecht. Het bestuur zal binnenkort een profielschets vaststellen en een vacature openstellen. “We hebben een directeur/hoofdredacteur hard nodig om vernieuwingen door te zetten. We zoeken een duizendpoot, die kan managen, veranderen en journalistieke inbreng heeft.”

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Lees ook

Deze gemeente stopt met het maaien om bomen heen

De gemeente Molenlanden maait geen gras meer dat direct om bomen heen ligt in grasvelden. Zo moet ma...

Met overleden vrouw in gedachten, start Cor zijn fietspelgrimage

Een fietstocht van meer dan 2500 kilometer. Cor van den Boef uit Ridderkerk gaat die uitdaging aan. ...

Zondag op TV Dordrecht: Via Cultura over democratie in de samenleving

In de nieuwste uitzending van Dugelied (Duurzaam geluk voor iedereen) van Via Cultura zien we zondag...

Nooit meer visarend-soap? Livestream op zwart

De livestream die al vijf jaar een visarendnest in de Biesbosch uitzendt, is op zwart gegaan. “Er is...

Zondag op TV Dordrecht: 'Ouwe Jonges' krijgen bonje

In de nieuwe aflevering van Ouwe Jonges Krentebrood gaat het er zondagmiddag af en toe stevig aan to...

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

De Pasar Malam in Dordrecht, het jaarlijkse culturele feest waar Indonesië centraal staat, gaat dit ...