gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Arjan Verwoerd verlaat RTV Dordrecht

Directeur/hoofdredacteur Arjan Verwoerd van RTV Dordrecht gaat op 1 mei fulltime aan de slag bij de Hefgroep in Rotterdam. Hij verlaat na twee jaar RTV Dordrecht, waar hij drie dagen in de week werkt, om zich volledig te richten op een nieuw project bij zijn andere werkgever.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
Het bestuur betreurt het vertrek van Verwoerd. “Wij laten hem node gaan, maar begrijpen zijn keuze”, aldus voorzitter Cees den Bakker van RTV Dordrecht.

 

Arjan Verwoerd werd in 2014 benoemd tot directeur/hoofdredacteur, in een periode waarin RTV Dordrecht te maken kreeg met belangrijke veranderingen. Het belangrijkste was om de complete organisatie te verhuizen naar het Leerpark, vanaf de oude studio aan de Spuiweg. Daarnaast werden tevens nieuwe samenwerkingsverbanden aangegaan met het DaVinci College en RTV Rijnmond.

 

“Arjan Verwoerd heeft uitstekend werk verricht. We zijn hem daarvoor zeer erkentelijk”, aldus voorzitter Cees den Bakker. “Het was geen sinecure om de organisatie te verhuizen en de oude situatie weer in de oorspronkelijke staat te brengen. Inmiddels is onze omroep een voorbeeld voor Nederland en daar mag Arjan Verwoerd trots op zijn.”

 

Verwoerd zelf vertrekt met gemengde gevoelens. “Enerzijds geeft het rust om niet meer voor twee werkgevers te hoeven werken en heen en weer te pendelen tussen Dordrecht en Rotterdam. Anderzijds is de timing wellicht ongelukkig, omdat de omroep in een belangrijk veranderingsproces verkeert.” 


 

De medewerkers en vrijwilligers zijn vandaag ingelicht over het vertrek van Arjan Verwoerd bij RTV Dordrecht. Het bestuur zal binnenkort een profielschets vaststellen en een vacature openstellen. “We hebben een directeur/hoofdredacteur hard nodig om vernieuwingen door te zetten. We zoeken een duizendpoot, die kan managen, veranderen en journalistieke inbreng heeft.”

Lees ook

zwemmen wantijbad

In 'gesloten' Wantijbad wordt toch gezwommen: medewerkers en kinderen nemen duik

Medewerkers van het Wantijbad en hun familie hebben het er vrijdag van genomen. Terwijl het buitenbad voor de verkoeling-zoekende Dordtenaar nog altijd gesloten is, nemen medewerkers van het zwembad vrijdag wel een verfrissende duik. 

politie 01

Omstander belemmert politie bij aanhoudingen na vechtpartij

De politie heeft afgelopen weekend twee mannen aangehouden na een vechtpartij in het centrum van Dordrecht. Een omstander probeerde daarbij het optreden van de agenten te belemmeren, zo meldt de politie op sociale media.

dag-van-de-bouw_tcm26-356290

Papendrechtsebrug opent bouwhekken voor open dag: 'Spannend!'

Altijd al een kijkje willen nemen bij het nieuwe bruggebouw van de Papendrechtsebrug? Deze zaterdag gaan de bouwhekken wagenwijd open voor het publiek. Dit is in het kader van de De Dag van de Bouw.

peterdenotter

FC Dordrecht bevestigt: Peter den Otter nieuwe keeperstrainer

Peter den Otter is de nieuwe keeperstrainer van FC Dordrecht. De 55-jarige Dordtenaar komt over van Willem II en tekent een contract voor twee jaar.

Point Blur_Jun142026_103437 (1)

Twee geparkeerde auto's in vlammen op, mogelijk opzet

In Zwijndrecht zijn twee geparkeerde auto's zaterdagnacht verwoest door brand. Dat gebeurde aan de Lindtsebenedendijk, ter hoogte van de Perkstraat.

Rijkswaterstaat

Ongeluk met meerdere voertuigen op A27, weg tijdelijk dicht geweest

Op de A27 bij Noordeloos is een ongeluk met meerdere voertuigen gebeurd vanuit de richting Gorinchem. De weg is tijdelijk dicht geweest en er is een lange file ontstaan.