Dordrecht, Netherlands

Arrestatie na mislukte smokkelpoging gevangenis

Bij de Dordtse Poorten is in de nacht van maandag op dinsdag wederom geprobeerd een pakje over de muur te gooien. Er is één persoon gearresteerd. Dat meldt de politie.
Vivian Rutte | 3 november 2020 12:42 | Aangepast op 3 november 2020 12:42
De inhoud van het pakje is nogal opmerkelijk: er zat namelijk een oplader in. Waarom die niet gewoon is afgegeven bij de ingang van de gevangenis, is de politie ook niet duidelijk.

Eerder dit jaar werd ook meerdere malen geprobeerd pakjes met onder meer drug of telefoons over de muren te gooien, zelfs een drone werd hiervoor ingezet. De gevangenis nam hierop maatregelen en plaatste onder meer hoge netten rondom de luchtplaats.

Meest gelezen

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

NOS | Redactie Streek 56 | 22 jan 2026 12:30

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Lees ook

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Een stroomstoring in Hendrik-Ido-Ambacht heeft dinsdagavond meer dan 4500 huishoudens en bedrijven g...

28 bomen maken zich klaar voor verhuizing: 'Ze worden vaak gekapt als het niet past'

In het centrum van Dordrecht vindt deze week 's nachts een monsteroperatie plaats. In totaal 28 lind...

Man wil met 5 kilo xtc-pillen naar Frankrijk, maar wordt betrapt op de A16

Voor zijn garagebedrijf koopt Karim S. (39) een auto in Nederland. Op de terugweg naar Frankrijk nee...

Opvangen asielzoekers in hartje Papendrecht mag: bezwaar bewoners afgewezen

De voorzieningsrechter heeft beslist dat de opvanglocatie voor 80 vluchtelingen in het centrum van P...

Gas- en waterleiding geraakt bij werkzaamheden in Dordrecht, Stedin en Evides opgeroepen

In de Einsteinstraat in Dordrecht is dinsdagochtend een gaslekkage geweest. Tijdens graafwerkzaamhed...

Dordrecht behoort tot top financieel gezonde gemeenten, maar ‘financiële kwetsbaarheden blijven’

Van alle grote gemeenten in ons land staat Dordrecht er financieel het beste voor. Dat concludeert a...