Dordrecht, Netherlands

Asbest vrijgekomen tijdens reinigen van dak

Aan de Jupiterlaan in de wijk Sterrenburg 1 is woensdag tijdens het reinigen van een dak asbest vrijgekomen. Het betreft een woonhuis in een rij van vijf.
Rob van der Woude | 22 april 2015 22:33 | Aangepast op 22 april 2015 22:33
De Omgevingsdienst Zuid-Holland Zuid verricht metingen in de vijf woningen en directe omgeving. De uitslagen hiervan worden woensdagavond tegen middernacht verwacht. Uit voorzorg is aan bewoners van het rijtje van vijf woningen geadviseerd de nacht elders door te brengen.

Andere direct omwonenden zijn woensdagavond zoveel mogelijk persoonlijk geïnformeerd over de situatie. De gemeente houdt contact met de betrokken bewoners en informeert hen zo snel mogelijk over vervolgstappen.

Foto: archief 

Lees ook

Erik ontvangt erepenning: jarenlang betrokken bij jeugd en verenigingen

Erik van Noordenne (62) heeft de erepenning van Hardinxveld-Giessendam ontvangen. Van Noordenne krij...

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...

GGD komt naar je toe dit najaar: ‘Veel vragen over gezondheid’

Wie met gezondheidsvragen zit, maar de weg naar een huisarts of de GGD niet weet te vinden wordt dit...

Ronde van Nederland-etappe doorkruist onze streek, finish op Zwijndrechtsebrug

De eerste etappe van de Tour of Holland, de opvolger van de Ronde van Nederland, loopt volledig door...

Let op: deze bruggen zijn 's nachts tijdelijk dicht

Komende week is zowel de Papendrechtsebrug als de Wantijbrug een nacht afgesloten voor verkeer. Rijk...

Onzekere toekomst cultuurcentrum DOOR: vrijwilligers zoeken nieuw bestuur

Door het wegvallen van subsidie en een bestuur dat geen uitweg meer ziet gaat cultuurcentrum DOOR in...