Dordrecht, Netherlands

Asfaltscheurtjes en kapotte detectielussen doel van wegwerkzaamheden

Dordtenaren kunnen dinsdag en woensdag wegwerkzaamheden tegenkomen waarbij een slijtlaag wordt aangebracht. De werkzaamheden zijn op verschillende plekken en vinden plaats van 07.00 uur tot 18.00 uur, de maximale werktijd per locatie is 4 uur.
Robert van Loon | 16 juli 2019 10:45 | Aangepast op 16 juli 2019 10:45
Bij het aanbrengen van een slijtlaag wordt er een nieuw laagje aangebracht op het asfalt om scheurtjes te dichten. Als er vocht in de scheuren komt en er vorst optreedt kan het asfalt barsten en uit elkaar scheuren.


Het gaat om dertien locaties. Het is op de Jan Vethkade, de Viottakade, de Frans Lebretlaan, het voetpad langs Wantij bij de Maasstraat, drie bruggen bij de Middelweg, de Schenkeldijk boven, de helling van de Sikkelstraat naar de Noordendijk, de Noordendijk tussen Ploegstraat-Bildersteeg, de Groenezoom tussen rotonde Groenezoom en Loswalweg, het Dubbelmondepark ter hoogte van de school, de Rijksstraatweg tussen Keerweer en Wieldrechtse Zeedijk, Oude Veerweg, Van Elzelingenweg en de Zeedijk tussen Meeuwenseweg en Schenkeldijk.


Nachtwerk

In de avond en nacht zijn er werkzaamheden aan de Provincialeweg, de kruising tussen de Hugo van Gijnweg, Spirea en Laan der verenigde naties en de kruising tussen de Brouwersdijk en Krispijnseweg.


De kruisingen worden aangepakt omdat er problemen zijn met de detectielussen voor de verkeerslichten en de camera’s. De gemeente waarschuwt voor geluidsoverlast tijdens de klus.


Op de Provincialeweg worden verkeersregelaars ingezet. De Hugo van Gijnweg en Brouwersdijk zijn tijdens de werkzaamheden afgesloten.


De werkzaamheden zijn maandag begonnen en duren van 20.00 uur in de avond tot 06.00 uur in de morgen. Woensdag moeten de werkzaamheden zijn afgerond.

Lees ook

Het Jaar Van: PKC'ers blikken terug op krankzinnig 'comeback season'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Voor ...

Grote vuurwerkvondst in schuurtje na anonieme melding

In een schuurtje in Papendrecht is maandag meer dan 180 kilo vuurwerk gevonden. Dat is ruim zeven ke...

Geparkeerde auto verwoest door brand

Bij een brand in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een auto in vlammen opgegaan. Dat g...

Bouw van 56 flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen mag doorgaan

De rechtbank oordeelt dat de bouw van 56 tijdelijke woningen aan de Laan van Riga op het bedrijvente...

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...

A15 tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht in file top tien Nederland

De snelweg A15 heeft de zevende plek van de file top tien van Nederland gehaald. Dit blijkt uit onde...