Dordrecht, Netherlands

Asfaltscheurtjes en kapotte detectielussen doel van wegwerkzaamheden

Dordtenaren kunnen dinsdag en woensdag wegwerkzaamheden tegenkomen waarbij een slijtlaag wordt aangebracht. De werkzaamheden zijn op verschillende plekken en vinden plaats van 07.00 uur tot 18.00 uur, de maximale werktijd per locatie is 4 uur.
Robert van Loon | 16 juli 2019 10:45 | Aangepast op 16 juli 2019 10:45
Bij het aanbrengen van een slijtlaag wordt er een nieuw laagje aangebracht op het asfalt om scheurtjes te dichten. Als er vocht in de scheuren komt en er vorst optreedt kan het asfalt barsten en uit elkaar scheuren.


Het gaat om dertien locaties. Het is op de Jan Vethkade, de Viottakade, de Frans Lebretlaan, het voetpad langs Wantij bij de Maasstraat, drie bruggen bij de Middelweg, de Schenkeldijk boven, de helling van de Sikkelstraat naar de Noordendijk, de Noordendijk tussen Ploegstraat-Bildersteeg, de Groenezoom tussen rotonde Groenezoom en Loswalweg, het Dubbelmondepark ter hoogte van de school, de Rijksstraatweg tussen Keerweer en Wieldrechtse Zeedijk, Oude Veerweg, Van Elzelingenweg en de Zeedijk tussen Meeuwenseweg en Schenkeldijk.


Nachtwerk

In de avond en nacht zijn er werkzaamheden aan de Provincialeweg, de kruising tussen de Hugo van Gijnweg, Spirea en Laan der verenigde naties en de kruising tussen de Brouwersdijk en Krispijnseweg.


De kruisingen worden aangepakt omdat er problemen zijn met de detectielussen voor de verkeerslichten en de camera’s. De gemeente waarschuwt voor geluidsoverlast tijdens de klus.


Op de Provincialeweg worden verkeersregelaars ingezet. De Hugo van Gijnweg en Brouwersdijk zijn tijdens de werkzaamheden afgesloten.


De werkzaamheden zijn maandag begonnen en duren van 20.00 uur in de avond tot 06.00 uur in de morgen. Woensdag moeten de werkzaamheden zijn afgerond.

Lees ook

Nieuwbouw stap dichterbij: ‘Vanuit je woonkamer scheepsbouw en oude dorpskern zien’

De ontwikkeling van 152 woningen in hartje Alblasserdam is een stuk dichterbij gekomen. Verschillend...

FC Dordrecht geeft voorsprong pijnlijk uit handen tegen RKC: 1-2

FC Dordrecht heeft maandagavond een pijnlijke nederlaag geleden tegen RKC Waalwijk. Aan de Krommedij...

Tegen overvol stroomnet: deze kleine windmolen zorgt dat bedrijf wel kan groeien

Hoe zorg je ervoor dat je als bedrijf kunt groeien op een overvol stroomnet? Voor grote bedrijven ee...

De nieuwe verlichting op deze brug wordt vleermuisvriendelijk

Weggebruikers op de N915 en Brug over de Noord bij Alblasserdam kunnen de komende maanden beperkt hi...

Eerste gerestaureerde glas-in-loodraam van de Grote Kerk onthuld

In de Grote Kerk in Dordrecht is dit weekend het eerste gerestaureerde glas-in-loodraam feestelijk o...

Agatha wordt op jubileumfeest van vrouwenclub zélf verrast: 'Ik sta te trillen op mijn benen'

Een feestelijk tintje had de 80-jarige jubileumviering van de Dordtse afdeling van vrouwenvereniging...