gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Asfaltscheurtjes en kapotte detectielussen doel van wegwerkzaamheden

90cf8566a3a0b856a1cff159df5f8389.jpg

Dordtenaren kunnen dinsdag en woensdag wegwerkzaamheden tegenkomen waarbij een slijtlaag wordt aangebracht. De werkzaamheden zijn op verschillende plekken en vinden plaats van 07.00 uur tot 18.00 uur, de maximale werktijd per locatie is 4 uur.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Bij het aanbrengen van een slijtlaag wordt er een nieuw laagje aangebracht op het asfalt om scheurtjes te dichten. Als er vocht in de scheuren komt en er vorst optreedt kan het asfalt barsten en uit elkaar scheuren.


Het gaat om dertien locaties. Het is op de Jan Vethkade, de Viottakade, de Frans Lebretlaan, het voetpad langs Wantij bij de Maasstraat, drie bruggen bij de Middelweg, de Schenkeldijk boven, de helling van de Sikkelstraat naar de Noordendijk, de Noordendijk tussen Ploegstraat-Bildersteeg, de Groenezoom tussen rotonde Groenezoom en Loswalweg, het Dubbelmondepark ter hoogte van de school, de Rijksstraatweg tussen Keerweer en Wieldrechtse Zeedijk, Oude Veerweg, Van Elzelingenweg en de Zeedijk tussen Meeuwenseweg en Schenkeldijk.


Nachtwerk

In de avond en nacht zijn er werkzaamheden aan de Provincialeweg, de kruising tussen de Hugo van Gijnweg, Spirea en Laan der verenigde naties en de kruising tussen de Brouwersdijk en Krispijnseweg.


De kruisingen worden aangepakt omdat er problemen zijn met de detectielussen voor de verkeerslichten en de camera’s. De gemeente waarschuwt voor geluidsoverlast tijdens de klus.


Op de Provincialeweg worden verkeersregelaars ingezet. De Hugo van Gijnweg en Brouwersdijk zijn tijdens de werkzaamheden afgesloten.


De werkzaamheden zijn maandag begonnen en duren van 20.00 uur in de avond tot 06.00 uur in de morgen. Woensdag moeten de werkzaamheden zijn afgerond.

Lees ook

foto 2 artikel autobrand.jpg

Bedrijfsauto’s Monique afgefikt: ‘Expres geen make-up opgedaan, want ik wist dat ik ging huilen’

Dinsdagnacht wordt Monique van Esseveld, eigenaresse van De Wilhelminaboom, wakker gebeld met verschrikkelijk nieuws. Haar bedrijfsauto- én bus zijn in brand gestoken. De brandweer is snel ter plaatse om het vuur te blussen. Maar van beide wagens is er haast niets meer over. “Je ziet zulke brandjes overal wel in het nieuws, maar je denkt ‘het overkomt mij niet’. Maar toch overkomt het je wel.”

OPMA20260422 Edjo Frank.jpg

Op Pad Met Ad: Edjo Frank vertelt over leven met een joodse afkomst in 2026

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik op pad met Edjo Frank. Edjo is de zoon van joodse ouders die de holocaust hebben overleefd. In deze aflevering gaat Ad in gesprek met Edjo over het hebben van een joodse afkomst in de huidige staat van de wereld en ook het jodendom in Dordrecht wordt besproken.

HHEwlhcaAAATXou.jpg

Ongeluk met vrachtwagen in Noordtunnel zorgt voor veel vertraging

Op de A15 is woensdagmiddag een ongeluk gebeurd in de Noordtunnel. Op beelden is een vrachtwagen en een personenauto te zien. De auto staat dwars op de weg. De vertraging voor het verkeer liep op tot anderhalf uur, maar was rond 15.30 uur iets geslonken.

elzen.JPG

Provincie steekt miljoenen in deze recreatiegebieden: ‘Om ze aantrekkelijk, schoon en veilig te houden.’

Beheerders van recreatiegebieden in Dordrecht krijgen miljoenen om ook de komende jaren het onderhoud uit te voeren. De provincie Zuid-Holland trekt in totaal 52 miljoen euro uit voor verschillende plekken waar je kunt sporten en ontspannen in het groen. Meer dan 3,2 miljoen euro komt in onze steek terecht.

auto in water

Auto in de sloot, bestuurder loopt nat pak op

Flink balen voor een inwoner van Hendrik-Ido-Ambacht. Toen de man woensdag van een erf reed, bleef zijn gas hangen en belandde hij in zijn auto in een sloot.

Moetiknaardedokter_fotoartikel

zorg

Huisartsen in onze streek gebruiken platform dat regels overtreedt: 'Geen verhoogd risico'

Al vijf jaar lang heeft Moetiknaardedokter.nl niet de juiste papieren om advies te geven, terwijl ze dat wel doen. Dat bevestigt de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd aan de NOS. Daarmee omzeilt het platform strengere Europese regelgeving. Ook huisartsen uit onze streek verwijzen patiënten naar de tool op internet. “Op basis van nieuwe informatie beoordelen wij steeds of vervolgacties nodig zijn”, zegt DrechtDokters.