gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Asfaltscheurtjes en kapotte detectielussen doel van wegwerkzaamheden

90cf8566a3a0b856a1cff159df5f8389.jpg

Dordtenaren kunnen dinsdag en woensdag wegwerkzaamheden tegenkomen waarbij een slijtlaag wordt aangebracht. De werkzaamheden zijn op verschillende plekken en vinden plaats van 07.00 uur tot 18.00 uur, de maximale werktijd per locatie is 4 uur.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Bij het aanbrengen van een slijtlaag wordt er een nieuw laagje aangebracht op het asfalt om scheurtjes te dichten. Als er vocht in de scheuren komt en er vorst optreedt kan het asfalt barsten en uit elkaar scheuren.


Het gaat om dertien locaties. Het is op de Jan Vethkade, de Viottakade, de Frans Lebretlaan, het voetpad langs Wantij bij de Maasstraat, drie bruggen bij de Middelweg, de Schenkeldijk boven, de helling van de Sikkelstraat naar de Noordendijk, de Noordendijk tussen Ploegstraat-Bildersteeg, de Groenezoom tussen rotonde Groenezoom en Loswalweg, het Dubbelmondepark ter hoogte van de school, de Rijksstraatweg tussen Keerweer en Wieldrechtse Zeedijk, Oude Veerweg, Van Elzelingenweg en de Zeedijk tussen Meeuwenseweg en Schenkeldijk.


Nachtwerk

In de avond en nacht zijn er werkzaamheden aan de Provincialeweg, de kruising tussen de Hugo van Gijnweg, Spirea en Laan der verenigde naties en de kruising tussen de Brouwersdijk en Krispijnseweg.


De kruisingen worden aangepakt omdat er problemen zijn met de detectielussen voor de verkeerslichten en de camera’s. De gemeente waarschuwt voor geluidsoverlast tijdens de klus.


Op de Provincialeweg worden verkeersregelaars ingezet. De Hugo van Gijnweg en Brouwersdijk zijn tijdens de werkzaamheden afgesloten.


De werkzaamheden zijn maandag begonnen en duren van 20.00 uur in de avond tot 06.00 uur in de morgen. Woensdag moeten de werkzaamheden zijn afgerond.

Lees ook

SLD sport web.png

Droom spat uiteen: Sliedrecht Sport verliest volleybalfinale voor landskampioenschap

Sliedrecht Sport heeft zaterdagavond net naast het landskampioenschap zaalvolleybal gegrepen. Na een spannende finale, moesten de dames het met 3-1 in sets afleggen tegen Apollo 8 uit Borne. “Het gevoel is echt ontzettend klote”, zegt coach Daniël van Helden verbeten.

concertannefrank.png

Zondag op TV Dordrecht: Anne Frank herdenkingsconcert

In aanloop naar het 4 mei herdenkingsconcert van dit jaar in de Trinitatiskapel is deze zondag het Anne Frank concert uit 2024 te zien op TV Dordrecht.

furry foto.jpeg

Eerste furry walk in Dordrecht: 'Niemand wordt veroordeeld'

Heb jij een furry pak in de kast hangen en houd je van wandelen? De twee hobby’s zijn binnenkort te combineren tijdens Dordrechts aller eerste furry walk, georganiseerd door Lorenzo Filemon (32) uit Dordrecht. Op zondag 3 mei 2026 trekt de harige stoet door de stad.

uitreiking johan de witt speld.jpg

Gert van Engelen ontvangt Johan de Witt-speld

Gert van Engelen is sinds vrijdag trotse eigenaar van de Johan de Witt-speld. De onderscheiding wordt toegekend als waardering voor zijn inzet voor het vertellen van de levensverhalen van weggevoerde en vermoorde Joodse Dordtenaren tijdens de Tweede wereldoorlog.

fotoartikelijssmaak.jpg

Met deze ijssmaken kom jij de warme dagen wel door

Mei is zomers begonnen, en dus zijn de ijssalons in trek. Een bolletje chocola of vanille is op veel plekken wel te krijgen, maar tegenwoordig liggen er ook bijzondere smaken als hazelnootgebak of After-Eight in de vitrine. Hoe valt dat in de smaak? “After-Eight is mijn lievelingssmaak aller tijden.”

naeffoto.png

Eerste vrouwenstandbeeld in Dordt? Er is zelfs een onthullingsdag in gedachten

Een standbeeld met een vrouw in de hoofdrol? In Dordrecht is er nog geen voorbeeld van, maar daar komt de komende jaren misschien verandering in. Onlangs werd namelijk een plan overhandigd voor een beeld van voormalig schrijfster Top Naeff. “Ze was echt een vakvrouw, daarom moet ze geëerd worden.”