gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Asfaltscheurtjes en kapotte detectielussen doel van wegwerkzaamheden

werkzaamheden bord

Dordtenaren kunnen dinsdag en woensdag wegwerkzaamheden tegenkomen waarbij een slijtlaag wordt aangebracht. De werkzaamheden zijn op verschillende plekken en vinden plaats van 07.00 uur tot 18.00 uur, de maximale werktijd per locatie is 4 uur.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Bij het aanbrengen van een slijtlaag wordt er een nieuw laagje aangebracht op het asfalt om scheurtjes te dichten. Als er vocht in de scheuren komt en er vorst optreedt kan het asfalt barsten en uit elkaar scheuren.


Het gaat om dertien locaties. Het is op de Jan Vethkade, de Viottakade, de Frans Lebretlaan, het voetpad langs Wantij bij de Maasstraat, drie bruggen bij de Middelweg, de Schenkeldijk boven, de helling van de Sikkelstraat naar de Noordendijk, de Noordendijk tussen Ploegstraat-Bildersteeg, de Groenezoom tussen rotonde Groenezoom en Loswalweg, het Dubbelmondepark ter hoogte van de school, de Rijksstraatweg tussen Keerweer en Wieldrechtse Zeedijk, Oude Veerweg, Van Elzelingenweg en de Zeedijk tussen Meeuwenseweg en Schenkeldijk.


Nachtwerk

In de avond en nacht zijn er werkzaamheden aan de Provincialeweg, de kruising tussen de Hugo van Gijnweg, Spirea en Laan der verenigde naties en de kruising tussen de Brouwersdijk en Krispijnseweg.


De kruisingen worden aangepakt omdat er problemen zijn met de detectielussen voor de verkeerslichten en de camera’s. De gemeente waarschuwt voor geluidsoverlast tijdens de klus.


Op de Provincialeweg worden verkeersregelaars ingezet. De Hugo van Gijnweg en Brouwersdijk zijn tijdens de werkzaamheden afgesloten.


De werkzaamheden zijn maandag begonnen en duren van 20.00 uur in de avond tot 06.00 uur in de morgen. Woensdag moeten de werkzaamheden zijn afgerond.

Lees ook

Nieuw project (1)

Cellencomplex Dordrecht blijft in gebruik, drie locaties sluiten

De politie-eenheid Rotterdam heeft besloten de cellencomplexen in Capelle aan den IJssel, aan het Doelwater in Rotterdam en in Spijkenisse te sluiten. Het cellencomplex aan de Overkampweg in Dordrecht blijft nog wel in gebruik.

autobrand

Opnieuw een auto in brand bij eetcafé: 'Wanneer houdt dit op?’

Een brandstichter heeft vrijdagnacht opnieuw toegeslagen op de parkeerplaats van het Dordtse eetcafé De Wilhelminaboom. Volgens eigenaresse Monique van Esseveld is deze keer de auto van een klant verwoest door vlammen.

INV.20266.313-34173-247329

Bekijk hier de samenvatting van FC Dordrecht – Schalke 04 II (3-0)

De kop is eraf voor FC Dordrecht, dat zaterdag een 3-0 oefenzege op Schalke 04 II boekte. De goals kwamen van aanvoerder Sem Valk, spits Yunus Younous en de recent in het huwelijksbootje gestapte Nicolas Rossi.

zwemster wantijbad bezoeker

Trouwe badgasten blij met heropend Wantijbad: ‘Ik kon niet wachten!’

Vaste gebruikers van het Wantijbad zijn maar wat blij dat hun geliefde zwemstek weer open is. Hoewel bij de lang uitgestelde seizoensopening woensdagochtend aan de poort van het buitenbad geen stoet aan mensen staat te dringen, is de feestvreugde er niet minder om. “Ik heb het erg gemist.”

bananenpolitie

Dordtenaar vast voor faciliteren invoer cocaïne tussen bananen

Een 39-jarige Dordtenaar is woensdag aangehouden op het industrieterrein in Moerdijk. Hij zou het invoeren van cocaïne hebben gefaciliteerd, meldt de politie.

businkbrandvaartuig

Pleziervaartuig in brand op Dordtsche Kil, opvarenden nagekeken door ambulancepersoneel

Op het water van de Dordtsche Kil heeft vrijdagochtend een pleziervaartuig in brand gestaan. De opvarenden zijn nagekeken door ambulancepersoneel, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.