Dordrecht, Netherlands

ASz zoekt hulp voor handhaven rookverbod

Het Albert Schweitzer Ziekenhuis heeft vrijwilligers nodig voor het handhaven van het rookverbod. Dit gaat in op 18 oktober. Dan mag er niet meer worden gerookt op het terrein van de vestigingen. Het ASz is mede geïnspireerd door Stoptober, de actiemaand waarin wordt opgeroepen te stoppen met roken.
Robert van Loon | 15 augustus 2018 12:25 | Aangepast op 15 augustus 2018 12:25
De vrijwilligers moeten rokers op het terrein aanspreken op het verbod. “De vrijwilligers krijgen een cursus vooraf hoe je gastvrij een roker aanspreekt. Als er iemand onvriendelijk of agressief reageert komt de beveiliging”, aldus woordvoerder Frank van den Elsen.


Er werken al meer vrijwilligers in het ziekenhuis. Zo zijn er gastheren en vrouwen, staan er vrijwilligers in de bibliotheek en bezorgen ze bloemen.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

CrownPoint mogelijk langer open: Dordrecht wacht op flexwoningen voor Oekraïners

Oekraïense vluchtelingen in Dordrecht lijken nog langer dan verwacht te gaan verblijven in de opvang...

Allerzielen-concert zondag op TV Dordrecht

Op de laatste zondag van november staan we op TV Dordrecht op een bijzondere manier stil bij mensen ...

Deze muziekvereniging is springlevend: ‘De coronadip hebben we achter ons gelaten’

Het eeuwfeest van een van oudste muziekverenigingen van Dordrecht komt ten eind. Deze zaterdag wordt...

FC Dordrecht blijft worstelen in eigen huis: ‘We misten agressiviteit’

In de afgelopen twee seizoenen verloor FC Dordrecht amper in thuisduels, maar sinds de zomer ging he...

FC Dordrecht door rampkwartier met lege handen tegen Jong FC Utrecht

FC Dordrecht heeft de zege op Roda JC geen goed vervolg kunnen geven. De ploeterende ploeg verloor v...

Twee messen en één pistool ingeleverd tijdens speciale actie

De wapeninleveractie in Zwijndrecht heeft donderdag twee messen en een alarmpistool opgeleverd. Inwo...