Dordrecht, Netherlands

ASz zoekt hulp voor handhaven rookverbod

Het Albert Schweitzer Ziekenhuis heeft vrijwilligers nodig voor het handhaven van het rookverbod. Dit gaat in op 18 oktober. Dan mag er niet meer worden gerookt op het terrein van de vestigingen. Het ASz is mede geïnspireerd door Stoptober, de actiemaand waarin wordt opgeroepen te stoppen met roken.
Robert van Loon | 15 augustus 2018 12:25 | Aangepast op 15 augustus 2018 12:25
De vrijwilligers moeten rokers op het terrein aanspreken op het verbod. “De vrijwilligers krijgen een cursus vooraf hoe je gastvrij een roker aanspreekt. Als er iemand onvriendelijk of agressief reageert komt de beveiliging”, aldus woordvoerder Frank van den Elsen.


Er werken al meer vrijwilligers in het ziekenhuis. Zo zijn er gastheren en vrouwen, staan er vrijwilligers in de bibliotheek en bezorgen ze bloemen.

Lees ook

De tijd dringt voor de Diamond Gym: verhuizen of opdoeken

De Diamond Gym in Zwijndrecht moet verhuizen. Op de huidige locatie aan het Troelstraplein moet de k...

Zorgcomplex tijdelijk ontruimd vanwege stroomstoring

Appartementen van verzorgingstehuis De Prinsemarij aan de Nassauweg in Dordrecht zijn tijdelijk ontr...

Gemeente ontvangt miljoenen voor versnelde woningbouw Crabbehof, Wielwijk en Krispijn

De gemeente Dordrecht krijgt 12.5 miljoen euro uit een potje van het Rijk om de woningbouw in Dordre...

Miljoenendeal in de maak: raad stemt in met plan om Nedstaalterrein aan te kopen

De gemeente Alblasserdam gaat het voormalige Nedstaalterrein kopen met een lening van 28 miljoen eur...

Brandbrief aan Den Haag: 'Wees duidelijk over A27'

De gemeente Molenlanden doet een ‘dringende oproep’ aan de Tweede Kamer over de toekomst van de A27....

Oud-international Dirk Kuijt wordt hoofdtrainer van FC Dordrecht

Kort na zijn vertrek bij het Belgische Beerschot heeft Dirk Kuijt een nieuwe werkgever gevonden. De ...