Dordrecht, Netherlands

Augustijnenhof verkoopt boeken

Het Documentatie- en Kenniscentrum Augustijnenhof organiseert zaterdag een boekenverkoop.
Peter Tromp | 2 december 2016 17:32 | Aangepast op 2 december 2016 17:32
Het Documentatie- en Kenniscentrum Augustijnenhof organiseert zaterdag een grote boekenverkoop. Het centrum biedt een grote hoeveelheid Dordtse boeken en tijdschriften aan. Daaronder zitten enkele kostbare, zoals een tweedelig boek van de eerste geschiedschrijver van de stad Dordrecht.

Het kenniscentrum verkoopt boeken uit haar eigen collectie en exemplaren die zijn geschonken. Afgelopen week kon iedereen Dordtse boeken langsbrengen.

De boekenverkoop vindt zaterdag 3 december plaats tussen 11.00 uur en 17.00 uur. Het kenniscentrum is gevestigd op Hof 15

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Man aangehouden voor bedreiging in huiselijke sfeer

Corrado Francke | 9 mei 2025 17:53

Lees ook

De Plucheplakkers blikken vooruit op de play-offs

FC Dordrecht start dinsdag aan de play-offs om promotie. Na de 4-1 thuisoverwinning op kampioen FC V...

Teleurstelling en begrip na afblazen Pasar Malam

Geen kraampjes, muziek en busladingen Indonesisch voedsel op het Statenplein in Dordrecht dit jaar. ...

Dag van de Zorg: ziekenhuispersoneel krijgt een traktatie

De zorgmedewerkers van het Albert Schweitzer ziekenhuis (ASz) zijn maandagmiddag in het zonnetje gez...

Mes in beslag genomen na vechtpartij bij autowasstraat

Bij een wasstraat aan de Merwedestraat is maandagmiddag een vechtpartij uitgebroken. Er zou ook een ...

Na maanden doet de lift op dit station het eindelijk weer

Reizigers kunnen na maanden weer gebruik maken van de lift op station Sliedrecht Baanhoek. De veroud...

Dat is balen: hooi blokkeert rijstrook A15

Weggebruikers op de A15 bij Hardinxveld-Giessendam liepen maandagmiddag vertraging op richting Ridde...