Dordrecht, Netherlands

Auto beklad Dordts raadslid

De auto van Dordts raadslid Margret Stolk (Verenigde Senioren Partij, VSP) is beklad met verf. Stolk kwam daar dinsdagmorgen achter toen ze naar haar auto toeliep en stuurde een tweet de wereld in.
Inge de Bruyn | 20 juli 2016 10:15 | Aangepast op 20 juli 2016 10:15
De auto staat ondertussen bij de garage want er kon niet meer in gereden worden. "Met de ruitenwissers had ik de verf alleen maar verspreid", zegt Stolk tegen het AD.

De auto's die er naast geparkeerd stonden, hadden geen verfsporen. De politie is al op zoek gegaan naar mogelijke getuigen, maar het is nog niet duidelijk wie er achter deze actie zit.






Lees ook

Dit monumentale schakelstation herbergt binnenkort tientallen Dordtenaren

In het voormalig schakelstation op de hoek van de Oranjelaan en het Wantij wordt de hand gelegd aan ...

Bodemonderzoek naar explosieven uit Tweede Wereldoorlog in Amstelwijck

In de Dordtse wijk Amstelwijck start binnenkort een bodemonderzoek naar een mogelijk niet-gesprongen...

Vrouwen in onze streek niet allemaal even financieel zelfstandig: dit zijn de verschillen

Vrouwen in onze streek staan minder vaak financieel op eigen benen dan gemiddeld in Nederland. Dat b...

Nieuwbouw stap dichterbij: ‘Vanuit je woonkamer scheepsbouw en oude dorpskern zien’

De ontwikkeling van 152 woningen in hartje Alblasserdam is een stuk dichterbij gekomen. Verschillend...

FC Dordrecht geeft voorsprong pijnlijk uit handen tegen RKC: 1-2

FC Dordrecht heeft maandagavond een pijnlijke nederlaag geleden tegen RKC Waalwijk. Aan de Krommedij...

Tegen overvol stroomnet: deze kleine windmolen zorgt dat bedrijf wel kan groeien

Hoe zorg je ervoor dat je als bedrijf kunt groeien op een overvol stroomnet? Voor grote bedrijven ee...