Dordrecht, Netherlands

Auto belandt boven op vangrail A16

Op de toerit van de A16 naar Rotterdam is dinsdagavond een auto de vangrail opgeschoten. De bestuurder raakte daarbij gewond en kon de auto niet zelfstandig verlaten.
Robert van Loon | 15 mei 2019 11:55 | Aangepast op 15 mei 2019 11:55
De brandweer heeft de man bevrijd en hem via de kofferbak uit de auto gehaald. De man is met onbekend letsel naar een ziekenhuis in Rotterdam gebracht.

Hoe de auto rond 20:15 uur op de vangrail van de toerit van het Centrum terecht kwam is niet bekend. Een berger heeft de wagen van de vangrail afgehaald.

Meest gelezen

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

FC Dordrecht terug op het veld: dertig spelers, nog geen nieuwe trainer

FC Dordrecht is maandag begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe Keuken Kampioen Divisie-seizoen....

Zien! Het oude postkantoor is terug in het centrum en zo ziet dat eruit

Uit het oog, maar niet uit het hart: én nu weer te zien. Het digitale 3D model van het oude postkant...

Veteranen in de zomerzon gezet: 'Iedereen heeft zijn eigen drijfveer'

De traditionele veteranendag in Ridderkerk is ondanks de hitte van dit weekend goed verlopen. Wel wa...

Nieuw plan gemeente voor toerisme: wat mis jij aan recreatie in de Dordtse natuur?

Dordrecht werkt aan een nieuw plan voor recreatie en toerisme in de buitengebieden. Inwoners kunnen...

Marcel en zijn oude Franse dame trekken veel bekijks: ‘Ze is de enige in Nederland’

De Riverside Car Classic is weer in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun ou...

Verbouwing Westeinddijk: kopzorgen door ‘Bordjesgate’ en slechte bereikbaarheid

“Hij stond weer omgedraaid”, verzucht een winkelmedewerker aan het Papendrechtse Westeind. Ze doelt ...