gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Auto-ongeval op Merwedestraat

Bij een ongeval op de Merwedestraat zijn maandagavond vijf personen gewond geraakt. De bestuurder verloor door een onbekende reden de macht over het stuur.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Meerdere ambulances en de traumahelikopter kwamen ter plaatse bij het ongeval. Voor het bevrijden van de beknelde slachtoffers kwam de brandweer ter plaatse. Na behandeling zijn alle slachtoffers naar het ziekenhuis vervoerd. 

De slachtoffers zijn 4 vrouwen in de leeftijd van 16 tot 20 jaar uit Dordrecht en Papendrecht. De bestuurder was een man van 20 jaar. De politie heeft bekend gemaakt dat de vrouw van 20 haar bekken heeft gebroken. 

De politie heeft de auto en het rijbewijs van de bestuurder in beslag genomen, na onderzoek door de ongevallendienst werd de Merwedestraat weer vrijgegeven.

Foto: Politie Dordrecht.

Lees ook

misbruik ter illustratie Pexels

Man moet cel in voor verkrachting van weggelopen meisje (17) uit instelling: ‘Kwalijk dat u zichzelf als slachtoffer ziet’

De rechter in Rotterdam heeft de 40-jarige M.K. veroordeeld voor de verkrachting van een 17-jarig meisje dat was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Hij krijgt een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.

foto 2 artikel autobrand

Mogelijke brandstichter opgepakt, opluchting in eetcafé: ‘Berg ellende van gehad’

Opluchting bij eetcafé-eigenaar Monique van Esseveld. De man die eerder dit jaar mogelijk haar bedrijfsbus- en auto in brand stak, is aangehouden. “Fijn dat ze iemand hebben gepakt”, reageert de Dordtse.

IMG_7827

3D-spel moet kinderen enthousiasmeren voor molenaarsberoep: 'We hebben nieuwe mensen nodig'

Een spel om kinderen te enthousiasmeren voor het beroep van molenaar. Molenstichting SIMAV doet met het educatieve project ‘Waar is de Molenaar’ een gooi naar de Vriendenloterij Molenprijs 2026. Als de stichting de prijs wint, ligt 50.000 euro in het verschiet: een bedrag dat de stichting goed zou helpen bij het in stand houden van de molens in de Alblasserwaard.

moestuin Door Eendracht Sterk Papendrecht

Moestuinvereniging vreest voortbestaan als woonwagens komen: 'Onaangenaam verrast'

De toekomst van de volkstuinen bij de Noordhoekse Wiel in Papendrecht is onzeker. De gemeente ziet het terrein namelijk als optie voor mogelijke woonwagenbewoning. Volkstuinvereniging Door Eendracht Sterk (DES) is een petitie begonnen om dat te voorkomen.

sportdocentamberrijnmond

Na dagen in file gooit sportdocent Amber het roer om: ‘Ben gaan hardlopen naar huis’

Het is een bekende frustratie voor veel streekgenoten. Na een lange werkdag is het op de bomvolle wegen aansluiten geblazen. Amber van der Elst uit Dordrecht was de dagelijkse avondspits beu en besloot van de nood een deugd te maken. “Ik heb mijn rugzak omgedaan en ben 17 kilometer naar huis gaan hardlopen.”

festival

Doet Dordrecht gooi naar titel Culturele Hoofdstad van Europa?

Het college van burgemeester en wethouders wil Dordrecht aanmelden voor de titel Europese Culturele Hoofdstad 2033. De gemeenteraad wordt gevraagd om daarmee in te stemmen. Of Dordrecht uiteindelijk echt kandidaat wordt, is nog niet zeker.