Dordrecht, Netherlands

Auto over de kop na ruzie op bruiloft: taakstraf voor bestuurder onder invloed

De Audi kwam op zijn kop tot stilstand Twan Beukers Fotografie
Een 37-jarige man uit Alblasserdam krijgt een taakstraf en een rijontzegging van een jaar na een merkwaardige avond in het dorpje Nieuwpoort. Dat heeft de rechtbank in Dordrecht afgelopen week bepaald.
Corrado Francke | 13 januari 2025 17:32 | Aangepast op 13 januari 2025 17:32
In oktober 2023 belandde hij met zijn auto op zijn dak op de Buitenhaven na een ruzie tijdens een bruiloft in partycentrum Het Arsenaal. Daar was volgens onze mediapartner Klokradio ruzie ontstaan, waarna hij in zijn auto stapte om weg te gaan.

Toen zijn achterruit werd ingegooid, gaf hij iets te veel gas, raakte hij een geparkeerde auto en kwam hij uiteindelijk op zijn dak terecht.

Rijden onder invloed
Nadat de Alblasserdammer werd nagekeken door ambulancepersoneel, is hij door de politie aangehouden wegens rijden onder invloed van drank en drugs. Een berger heeft de Audi afgevoerd.

In de rechtbank werd hij afgelopen week schuldig bevonden aan het veroorzaken van het ongeluk, net als het rijden onder invloed van cocaïne, cannabis en alcohol. De rechter legde hem daarom een taakstraf van 40 uur, een boete van 500 euro en een rijontzegging van één jaar op.

Lees meer over:

rechtspraak|

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...

Overvallers jagen pensionado stuipen op het lijf, OM eist tot 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist tot drie jaar cel tegen verschillende verdachten van een woningove...

Taakstraf voor Dordtenaar (51) die drugslab runde

De man die in een bedrijfspand aan de Rijksstraatweg in Dordrecht een drugslab runde, is veroordeeld...

Man wil met 5 kilo xtc-pillen naar Frankrijk, maar wordt betrapt op de A16

Voor zijn garagebedrijf koopt Karim S. (39) een auto in Nederland. Op de terugweg naar Frankrijk nee...

Geen Gaston, wel oplichters: man bijna duizenden euro's armer

Geen bloemen, geen cheque en zeker geen Gaston. Met 'Cyriel Hofman' als schuilnaam proberen twee Twe...

Man die ravage veroorzaakte op N214 had vijf keer te veel gedronken

De veroorzaker van een zwaar verkeersongeluk op de N214 in 2024 had vijf keer te veel gedronken. Dat...