Dordrecht, Netherlands

Auto over de kop zorgt voor ravage op Krispijnseweg

Op de Krispijnseweg is woensdagochtend een auto over de kop geslagen. Hierbij zijn drie andere auto's geraakt, waarna de bestuurder van het voertuig is gevlucht.
Petra Scheurwater | 27 november 2019 11:31 | Aangepast op 27 november 2019 11:31
De auto waar het duo in zat, sloeg over de kop en kwam weer op zijn wielen tot stilstand. Er werd een ambulance opgeroepen, maar medewerkers hoefden niet meer in actie te komen.


De weg was vanaf de Jumbo tot de Prinses Julianaweg afgesloten. De oorzaak van het ongeluk is nog niet bekend. De politie doet hier onderzoek naar.


(Foto: Politie)

Meest gelezen

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Lees ook

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...

Hier komen honderden laadpalen, maar vind jij dat een goed idee?

Wat zijn geschikte en gewenste plekken voor nieuwe laadpalen? Die vraag stelt de gemeente Dordrecht ...