Dordrecht, Netherlands

Auto over de kop zorgt voor ravage op Krispijnseweg

Op de Krispijnseweg is woensdagochtend een auto over de kop geslagen. Hierbij zijn drie andere auto's geraakt, waarna de bestuurder van het voertuig is gevlucht.
Petra Scheurwater | 27 november 2019 11:31 | Aangepast op 27 november 2019 11:31
De auto waar het duo in zat, sloeg over de kop en kwam weer op zijn wielen tot stilstand. Er werd een ambulance opgeroepen, maar medewerkers hoefden niet meer in actie te komen.


De weg was vanaf de Jumbo tot de Prinses Julianaweg afgesloten. De oorzaak van het ongeluk is nog niet bekend. De politie doet hier onderzoek naar.


(Foto: Politie)

Lees ook

Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...

GGD komt naar je toe dit najaar: ‘Veel vragen over gezondheid’

Wie met gezondheidsvragen zit, maar de weg naar een huisarts of de GGD niet weet te vinden wordt dit...

Ronde van Nederland-etappe doorkruist onze streek, finish op Zwijndrechtsebrug

De eerste etappe van de Tour of Holland, de opvolger van de Ronde van Nederland, loopt volledig door...