gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Auto rijdt tegen poller Visstraat

70d2f44ba60a37704d023620ab57f537

Een automobilist die zondag de pollers op de Visstraat te slim af dacht te zijn, kreeg het deksel op de neus. Terwijl hij een politiewagen over de pollers volgde, kwam de wegversperring omhoog in de onderkant van de auto. De straat werd vrijgegeven, nadat de auto was weggetakeld en de weg is gereinigd. Op de poller op de Visstraat is het afgelopen jaar regelmatig een auto stuk gereden. Om in de toekomst ongelukken te voorkomen, wordt er gewerkt aan een camerasysteem die de kentekens registreert. Wanneer dit systeem er komt, is niet bekend. Tot die tijd zijn er grotere stoplichten naast de pollers geplaatst. Foto: Handhaving Dordrecht

Ricco Gramsma |  | Aangepast op

Lees ook

asfalteringswerkzaamheden

Let op: N915 richting A15 komende dagen dicht

Verkeer bij Hendrik-Ido-Ambacht moet de komende dagen rekening houden met omleidingen en vertraging. Rijkswaterstaat vernieuwt het asfalt op de N915, tussen de kruising Noordeinde en de aansluiting Hendrik-Ido-Ambacht van de A15.

Nona

Nona wilde niet meer leven, maar staat nu midden in het leven: 'Lieve mensen om me heen'

Het leven van de Dordtse Nona verloopt normaal, tot ze haar vijftiende levensjaar bereikt. Zonder duidelijke oorzaak valt ze in een depressie, kort daarop krijgt ze een eetstoornis. Nona wil euthanasie plegen, maar doet nu, zeven jaar na haar eerste depressieve gedachte, levend en wel haar verhaal.

businkridderkerkpoltrokmolen

Gewonde bij steekpartij in Ridderkerk, verdachte vast

Bij een steekpartij in Ridderkerk is woensdagavond iemand gewond geraakt. De politie heeft een 16-jarige verdachte aangehouden.

THUMB WEBSITE 2

Cultuurcentrum kent complete metamorfose: ‘Ruimte voor honderd bezoekers extra’

Cultuurcentrum Cascade in Hendrik-Ido-Ambacht is na een jaar gesloten te zijn geweest weer open. Door een grootschalige verbouwing en vernieuwing van het pand moest het samen met de bibliotheek een jaar lang wijken naar een tijdelijk onderkomen. De eerste twee verdiepingen hebben een behoorlijke metamorfose ondergaan.

foto artikel leny

Leny (87) is al meer dan dertig jaar vrijwilliger en geniet nog steeds: 'Plantjes zijn altijd blij'

Tuinieren, snoeien en planten. Dat zijn de dingen die de 87-jarige Leny Mars het liefste doet. En al deze hobby’s combineert Leny al jaren bij haar vrijwilligerswerk bij Arboretum Munnike Park. Een botanische tuin midden in Zwijndrecht. “Het is een vrij leven en ik heb het altijd leuk gevonden.”

IMG_7275 (1)

Let op: dit station staat donderdagavond opnieuw vol met hulpdiensten

Hulpdiensten zijn donderdagavond opnieuw massaal op station Dordrecht te vinden. Niet vanwege een groots incident, maar vanwege een oefening. De Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid wil hiermee de samenwerking tussen de betrokken hulpdiensten verder verbeteren.