gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Auto rijdt tegen poller Visstraat

70d2f44ba60a37704d023620ab57f537

Een automobilist die zondag de pollers op de Visstraat te slim af dacht te zijn, kreeg het deksel op de neus. Terwijl hij een politiewagen over de pollers volgde, kwam de wegversperring omhoog in de onderkant van de auto. De straat werd vrijgegeven, nadat de auto was weggetakeld en de weg is gereinigd. Op de poller op de Visstraat is het afgelopen jaar regelmatig een auto stuk gereden. Om in de toekomst ongelukken te voorkomen, wordt er gewerkt aan een camerasysteem die de kentekens registreert. Wanneer dit systeem er komt, is niet bekend. Tot die tijd zijn er grotere stoplichten naast de pollers geplaatst. Foto: Handhaving Dordrecht

Ricco Gramsma |  | Aangepast op

Lees ook

sloop1

Met spoed gesloten bedrijfspand op Dordtse Kil gaat tegen de vlakte

Het bedrijfspand aan de Bunsenstraat in Dordrecht, dat eind september wegens acute veiligheidsdreiging met spoed werd gesloten, wordt nu gesloopt. Het pand werd destijds op advies van de politie gesloten door burgemeester Nanning Mol.

boodschappenpexels

Winkels in Hendrik-Ido-Ambacht kunnen vanaf komende zondag open

De gemeenteraad van Hendrik-Ido-Ambacht heeft donderdag ingestemd met het voorstel om de opening van winkels op zondag toe te staan van 10.00 tot 18.00 uur. De aangepaste Winkeltijdenverordening gaat meteen in.

Muller dordrecht

Einde aan familiebedrijf Muller: sleepvaartbedrijf overgenomen

Sleepvaartbedrijf Muller is overgenomen door het Spaanse Boluda Towage. Daarmee komt een einde aan meer dan honderd jaar Muller als zelfstandig familiebedrijf in Dordrecht. “Een lastige beslissing.”

Foto website 2

Sloopauto’s en bierkratten in je tuin: vrienden verrassen stel op trouwdag

Een niet alledaags gezicht voor de woning van Lou en Wil aan de Plantageweg in Alblasserdam. Het stel trouwt deze donderdag en alle voorbijgangers zullen dat weten ook: de voortuin van het liefdeskoppel staat vol met sloopauto’s, verkeersborden en bierkratten.

boodschappenpexels

Ruimere zondagsopening winkels lijkt nog op weinig steun te kunnen rekenen

Het voorstel van PRO en D66 om alle winkels in Papendrecht op zondag open te laten gaan tussen 10.00 en 18.00 uur, lijkt voorlopig geen meerderheid te krijgen in de gemeenteraad. Tijdens de oordeelsvormende vergadering van donderdag bleek dat alleen VVD, D66 en PRO voorstander zijn. De overige partijen hebben, om uiteenlopende redenen, bezwaren tegen het initiatiefvoorstel.

burgemeester Zwijndrecht vechtvideos

Geweld onder jongeren speelt bij alle scholen, zegt burgemeester

Vechtende scholieren en filmpjes daarvan die circuleren op internet. Het speelt rond alle middelbare scholen in Zwijndrecht en verdient alle aandacht, zegt burgemeester Leon Anink. Tegelijkertijd worstelen gemeente en politie. “We krijgen het nog onvoldoende voor elkaar dat ouders over de angstdrempel heen durven stappen om aangifte te doen.”