Dordrecht, Netherlands

Auto van de Rijksstraatweg gegleden

De sneeuw brengt niet voor iedereen pret mee. Zeker niet voor een automobilist die woensdag op de Rijksstraatweg in de sloot belande. Omdat er nog niet gestrooid was op de weg is de automobilist de controle over het stuur kwijt geraakt door de spek-gladde weg.
Dennis Koorevaar | 23 januari 2019 17:17 | Aangepast op 23 januari 2019 17:17
Hulpdiensten waren snel ter plaatsen en gelukkig hoefde de bestuurder niet mee naar het ziekenhuis. De auto daarin tegen heeft wel flinke schade opgelopen.


De politie heeft direct een dringend verzoek naar de gemeente gedaan om de straat zo snel mogelijk te bestrooien, omdat het levensgevaarlijk is.

Lees ook

‘Van school gerukt, gedeporteerd en vermoord’: Gedenksteen vertelt pijnlijke geschiedenis

Stichting Joods Overleg en de gemeente Dordrecht hebben donderdag een herinneringstegel aan de Joods...

Studenten kunnen gratis naar festival met Turfy Gang en Bilal Wahib

Alle studenten in onze streek kunnen vanaf komende dinsdag een gratis kaartje bemachtigen voor de tw...

Automobilist (22) onder invloed slaat over de kop

Een 22-jarige Alblasserdammer is in de nacht van woensdag op donderdag met zijn auto over de kop ges...

Auto's botsen op snelweg

Op de A15 van Ridderkerk richting Gorinchem heeft donderdagochtend meer dan een uur file gestaan. Da...

Vincent ‘bevrijdde’ Dordrecht en dat vergat hij nooit meer

Wat is de beste plek om geallieerde tanks neer te zetten? Met die vraag is kapitein Vincent Gray van...

Duurzaamheidskenners opgelet: hier kun je meedoen aan het Klimaatexamen

Wat weet jij over klimaatverandering? In Dordrecht kun je dit jaar op 15 mei in de Duurzaamheidsfabr...