Dordrecht, Netherlands

Auto van de Rijksstraatweg gegleden

De sneeuw brengt niet voor iedereen pret mee. Zeker niet voor een automobilist die woensdag op de Rijksstraatweg in de sloot belande. Omdat er nog niet gestrooid was op de weg is de automobilist de controle over het stuur kwijt geraakt door de spek-gladde weg.
Dennis Koorevaar | 23 januari 2019 17:17 | Aangepast op 23 januari 2019 17:17
Hulpdiensten waren snel ter plaatsen en gelukkig hoefde de bestuurder niet mee naar het ziekenhuis. De auto daarin tegen heeft wel flinke schade opgelopen.


De politie heeft direct een dringend verzoek naar de gemeente gedaan om de straat zo snel mogelijk te bestrooien, omdat het levensgevaarlijk is.

Meest gelezen

Liveblog winterweer: bussen weer op pad en avondspits op komst

Redactie Streekomroep | 5 jan 2026 16:46

Lees ook

Deze Ridderkerkers werden extra in het zonnetje gezet tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst

Jean-Paul Haye en de vrijwilligers van Tentweek Slikkerveer hebben de Vrijwilligersprijzen Ridderker...

Let op: oude kerstboom inleveren verplaatst!

Wie zijn oude kerstboom nog kwijt wil en mee wil doen aan een speciale actie van de gemeente Dordrec...

Liveblog winterweer: ov ligt nagenoeg plat, boeren maken wegen begaanbaar

De komende uren trekt een flink pak sneeuw over onze streek. Het KNMI waarschuwt voor gladheid en Ri...

Drukte in het ziekenhuis door winterweer: ‘Dagelijks twintig à dertig extra breuken’

Flink aanpoten in het Albert Schweitzer ziekenhuis deze week. Door de sneeuw en gladheid gaan flink ...

Een tiental mensen in winteropvang Leger des Heils: 'Nu meer behoefte aan'

Tijdens de strenge winterdagen met hevige sneeuwval doet het Leger des Heils in Dordrecht een extra ...

Rijexamens opnieuw afgelast: ‘We zien echt gevaarlijke dingen op de weg’

Alle rijexamens in onze streek zijn afgelast. Net als maandag zijn de examens die gereden zouden wor...