Een auto is zaterdagmiddag over de kop geslagen op de Jagerweg. Bij het ongeluk is het voertuig onder meer tegen een boom en lantaarnpaal aan gekomen.
Redactie Streekomroep | 8 september 2026 14:00
Rijnmond | 7 september 2026 16:15
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 10 september 2026 08:21
In een nieuwe aflevering van Studio De Witt staat zaterdag theatervoorstelling 'De Stem van Dordt' centraal. De voorstelling is van het Dordtse gezelschap Het Dordts Zuigkwintet.
Villa Rollada in Dordrecht staat op de longlist van de ARC27 Nieuwe Architectuur Award. De rolstoeltoegankelijke tussenwoning is ontworpen door LAGADO architects en is één van de 88 kanshebbers op de prijs.
De politie is op zoek naar een vermoedelijk minderjarige verdachte die in november vorig jaar een treinconducteur bij station Sliedrecht heeft mishandeld. Beelden van het incident en van de verdachte zijn maandag naar buiten gebracht.
Rijkswaterstaat heeft maatregelen genomen om verkeer op de A15 en in omliggende gemeenten bij calamiteiten in bijvoorbeeld de Noordtunnel om te kunnen leiden. Nu de Papendrechtsebrug dicht is, wordt elke onderbreking op de A15 meteen gevoeld. Daarom kan bijvoorbeeld vanaf deze zomer de Brug over de Noord langer beschikbaar blijven voor wegverkeer dan normaal.
De politie heeft in een paar dagen tijd tachtig bekeuringen uitgedeeld bij verkeerscontroles op de Kerkeplaat in Dordrecht. Fietsers, snorfietsers en bromfietsers werden voornamelijk op de bon geslingerd voor het niet gebruiken van het verplichte fietspad.
De Plucheplakkers treden in de nieuwste aflevering weer aan in de basisopstelling om het wel en wee van FC Dordrecht te bespreken. Uiteraard staat de (tegen)doelpuntenregen tegen Jong AZ centraal.