De auto van de vriendin van raadslid Margret Stolk is (Verenigde Senioren Partij, VSP) bekrast. Stolk kwam er zondagmiddag achter.
Redactie Streekomroep | 30 oktober 2026 15:23
Redactie Streekomroep | 4 november 2026 12:50
Redactie Streekomroep | 6 november 2026 13:25
FC Dordrecht heeft in eigen huis een harde nederlaag geleden tegen FC Emmen. Dankzij individuele fouten achterin zag de ploeg van Nuijten de achterstand voor rust al oplopen. Het duel eindigde uiteindelijk in 0-3 voor de bezoekers uit Drenthe.
Jacqueline Harmans is medeoprichter van het buurtsoepcafé in gebouw De Zwaluw in Wielwijk in Dordrecht. Elke dinsdag kun je bij haar een soepje eten en samen kletsen in het buurthuis. “Geen mens hoort alleen te zijn”, zegt ze.
In een technische ruimte van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht is donderdagochtend een lek ontstaan. Daardoor is de angiokamer, een ruimte waar patiënten worden behandeld aan bloedvaten, deze dag niet te gebruiken. Ook is één behandeling stopgezet, aldus het ziekenhuis.
Het leek een gelopen race, maar het tijdelijk college van Papendrecht krijgt een voorgesteld fatbikeverbod niet zomaar door de raad. Vanuit de gemeenteraad klinkt er donderdagavond namelijk veel kritiek op het plan. Zo wordt er geopperd om eerst meer te handhaven op de bestaande regels. “Ik denk dat er flinke boetes moeten worden uitgedeeld voordat het anders wordt”, vertelt D66-raadslid Trijntje van Es.
Hoe kom je als ziekenhuis af van een jaarlijkse berg restafval van meer dan 650.000 kilo? Voor die uitdaging staat het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht. Hoewel de afvalstroom naar nul brengen een utopie is, wil het ziekenhuis wel grote stappen zetten. Om dat doel kracht bij te zetten, is ziekenhuisafval zichtbaar gemaakt in de centrale hal met een kunstwerk en een tijdelijk ‘museum voor zinloos afval’.
Goed nieuws voor scholieren zonder mobiele telefoon: veerdienst Riveer heeft papieren scholierenabonnementen ingevoerd. Hierdoor kunnen jongeren onder de achttien die nog geen telefoon hebben, gebruik maken van het scholierenabonnement.