Dordrecht, Netherlands

Automobilist belandt naast landweggetje en rijdt nét niet de sloot in

Een man is zich maandagochtend een hoedje geschrokken in de Dordtse polder. De automobilist belandde door een stuurfout naast een landweggetje en hield daar nét geen nat pak over.
Corrado Francke | 18 augustus 2025 12:10 | Aangepast op 18 augustus 2025 12:10
Omdat de sloot smal is, kwam de auto nog in de slootkant tot stilstand. Volgens onze 112-correspondent is de man met hulp van een wielrenner uit het voertuig gekomen.

Het ongeluk langs de Nieuwe Merwedeweg gebeurde rond 10.00 uur. Volgens een politiewoordvoerder hield de man er geen verwondingen aan over en is er daarom geen ambulance ter plekke gekomen.

Meest gelezen

Patiënten krijgen brief of ze van huisarts willen ruilen: ‘Voor iedereen spannend’

Emmely Kokshoorn | Trevyn van Houwelingen | Pascalle van Werkhoven | 12 aug 2025 17:34

Lees ook

Zorg Dubbelmonde sterk verbeterd, nog wel hoge werkdruk en ongeordende dossiers

De zorg bij woonzorgcentrum Dubbelmonde is er sterk op vooruit gegaan, blijkt na onderzoek van de In...

Voorbereidende werkzaamheden renovatie Papendrechtsebrug starten bijna

De grootschalige renovatie van de Papendrechtsebrug begint over elf maanden, maar de voorbereidende ...

Petra's vader kwam om in Nederlands-Indië: 'Hij liet zijn leven voor vrijheid en veiligheid’

Sliedrecht hield dit jaar op 15 augustus voor het eerst een herdenking voor de slachtoffers in voorm...

Let op: N3 ook deze week aantal nachten dicht

Automobilisten die maandag- en dinsdagavond de weg op gaan, moeten rekening houden met een afsluitin...

FC Dordrecht meteen succesvol buitenshuis: ‘We hebben meerdere wapens’

De eerste uitwedstrijd van FC Dordrecht leverde meteen de volle buit op, ten koste van MVV: 0-1. De ...

FC Dordrecht maakt het onnodig spannend, maar wint terecht bij MVV

FC Dordrecht heeft ook het eerste uitduel van dit seizoen winnend afgesloten. Op bezoek bij het mati...