Dordrecht, Netherlands

Auto's vernield rondom de Spuiweg, een aanhouding

In het centrum zijn sinds zaterdagavond meerdere auto’s vernield. De politie krijgt nog steeds meldingen binnen van vernielde auto’s in het gebied rondom de Spuiweg.
Emma Meijer | 21 september 2020 10:01 | Aangepast op 21 september 2020 10:01
Zo zijn er afgelopen weekend op de Bomkade tenminste drie auto’s vernield. Door een oplettende getuige, die op blote voeten een achtervolging inzette, hebben agenten daar zondag een verdachte opgepakt.

De politie vraagt het te melden als je auto geparkeerd stond in het centrum en het voertuig schade heeft. Zij heeft namelijk nog geen zicht op de hoeveelheid beschadigde voertuigen. Het is onbekend of de schade alleen door de aangehouden persoon is aangericht, of dat er meerdere daders zijn.

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Raadsleden eisen onmiddellijke openheid rond sociale dienst: 'Te lang onvolledige informatievoorziening'

Er moet volledige openheid komen rond het SDD-dossier. In een gezamenlijke brief richten negen oppos...

In dit dorp staan de minste donoren geregistreerd: meer dan de helft geeft géén toestemming

Inwoners van de gemeente Alblasserdam staan met 48,9 procent het minst vaak geregistreerd als donor ...

Schaken met of zonder bier? Het grote dilemma tijdens dit toernooi

Een schaaktoernooi tijdens een kroegentocht. Het klinkt als een bijzondere combinatie, maar zaterdag...

Maatregelen na brand en explosie Groot-Ammers, mogelijk einde huurcontract

Een bewoner van Groot-Ammers, waar de afgelopen tijd twee explosies waren, moet wellicht het huis ui...

Vertraging op N3 door kapotgereden slagboom, file op A15 na ongeluk

Automobilisten op de N3 richting Papendrecht kwamen maandagmiddag in de file terecht. Door een kapot...

Gemeente plaatst camera bij regenboogzebrapad

De gemeente Papendrecht heeft een camera geplaatst bij het regenboogzebrapad op de Veerweg. Dit gebe...