gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Avalon Aardoom baalt op tribune Sportboulevard

6d3b7b6474e5e1ba85485948505500c0

Het Europees Kampioenschap shorttrack in Dordrecht had hèt toernooi voor Avalon Aardoom kunnen worden.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
De geboren Dordts kent de ijsbaan van de Sportboulevard als haar broekzak, maar moet dit weekend toezien vanaf de tribune.

Vorig jaar brak het nu 21-jarige talent definitief door met een tweede plaats op het Nederlands Kampioenschap. Vorige week ontbrak ze door een hersenschudding echter op het NK, waardoor ze zich niet kon plaatsen voor het EK.

"Ja, balen inderdaad, maar ik kan er niks mee. Bij shorttrack kun je vallen en ik kwam ongelukkig terecht. Inmiddels ben ik wel weer aan het trainen, dus bij de komende World Cup wedstrijden hoop ik weer op het ijs te staan'", zegt Avalon.

Eigenlijk is het héél bijzonder dat ze topsporter is, want ze had een hartafwijking: "Ja, veel mensen vinden dat een erg interessant verhaal, maar ik ben er zelf nuchter onder. Het probleem kon verholpen worden en sinds vorig jaar schaats ik heel hard."

Zaterdagmiddag zag Avalon haar veel bekendere teammaatje Suzanne Schulting de 1500 meter winnen. Zelf weet ze precies wat ze wil: "Over drie jaar wil ik er bij zijn op de Olympische Spelen in Peking. Er is inderdaad concurrentie, maar waarom zou me dat niet lukken?" &
b082d39eaa1ba081f3796745766636b7
72d6e2612b01a26f638c34c0b0020d5c
0029e892c0d4dcad45ab16604ca5c4ea

Lees ook

pexels-ekaterina-bolovtsova-6077326

Ook tweede verzoek Ridderkerk tegen regionale samenwerking door rechter toegewezen

De provincie Zuid-Holland mag voorlopig geen verdere stappen zetten om Ridderkerk te verplichten deel te nemen aan een regionale samenwerking voor woonruimteverdeling. Zo heeft de voorzieningenrechter van de Raad van State geconcludeerd. Het is het tweede verzoek van de gemeente Ridderkerk om een voorlopige voorziening die wordt toegewezen.

PSX_20260615_133225

Slachtoffer van 'steekpartij' op opvangboot blijkt zichzelf verwond te hebben

De 32-jarige man die maandag zwaargewond raakte bij de steekpartij op de opvangboot voor vluchtelingen in Hendrik-Ido-Ambacht heeft dat zelf gedaan. Dat meldt de politie. Na grondig onderzoek zou zijn gebleken dat de man zichzelf heeft verwond.

prorailstreekomroep

Opnieuw uitstel: treinverkeer Dordrecht-Rotterdam op z'n vroegst zondagochtend opgestart

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Rotterdam is nog langer gestremd na een stroomstoring begin deze week. De schade blijkt groter dan gedacht, waardoor het treinverkeer op zijn vroegst zondagochtend weer wordt opgestart, meldt ProRail.

2fa60d8_w1272_dronefotoafvalbrengs

Let op: dit afvalbrengstation is vanaf komende maand alleen nog beschikbaar met afvalpas

Zonder afvalpas zal de slagboom op het HVC-afvalbrengstation aan de Willem Dreeslaan in Papendrecht vanaf maandag 13 juli gesloten blijven. Met de invoering van deze pascontrole helpt het de gemeente de kosten van afvalinzameling in de hand houden.

politie 01

Jongen (17) vast voor negen aanrandingen

De politie heeft een aanhouding verricht na meerdere meldingen van vrouwelijke fietsers die de afgelopen weken zijn betast in Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht. De verdachte, een 17-jarige man uit Hendrik-Ido-Ambacht, wordt verdacht van negen aanrandingen.

Nieuw project

Mannen veroordeeld voor beroven lachgasverkopers: ‘Bewuste samenwerking’

Drie mannen zijn onlangs veroordeeld voor de beroving op lachgasverkopers in Hardinxveld-Giessendam. Twee verdachten krijgen taakstraffen van 150 uur, een andere man moet alleen meebetalen aan de schadevergoeding aan de verkopers, tevens broers.