gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Avalon Aardoom baalt op tribune Sportboulevard

6d3b7b6474e5e1ba85485948505500c0

Het Europees Kampioenschap shorttrack in Dordrecht had hèt toernooi voor Avalon Aardoom kunnen worden.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
De geboren Dordts kent de ijsbaan van de Sportboulevard als haar broekzak, maar moet dit weekend toezien vanaf de tribune.

Vorig jaar brak het nu 21-jarige talent definitief door met een tweede plaats op het Nederlands Kampioenschap. Vorige week ontbrak ze door een hersenschudding echter op het NK, waardoor ze zich niet kon plaatsen voor het EK.

"Ja, balen inderdaad, maar ik kan er niks mee. Bij shorttrack kun je vallen en ik kwam ongelukkig terecht. Inmiddels ben ik wel weer aan het trainen, dus bij de komende World Cup wedstrijden hoop ik weer op het ijs te staan'", zegt Avalon.

Eigenlijk is het héél bijzonder dat ze topsporter is, want ze had een hartafwijking: "Ja, veel mensen vinden dat een erg interessant verhaal, maar ik ben er zelf nuchter onder. Het probleem kon verholpen worden en sinds vorig jaar schaats ik heel hard."

Zaterdagmiddag zag Avalon haar veel bekendere teammaatje Suzanne Schulting de 1500 meter winnen. Zelf weet ze precies wat ze wil: "Over drie jaar wil ik er bij zijn op de Olympische Spelen in Peking. Er is inderdaad concurrentie, maar waarom zou me dat niet lukken?" &
b082d39eaa1ba081f3796745766636b7
72d6e2612b01a26f638c34c0b0020d5c
0029e892c0d4dcad45ab16604ca5c4ea

Lees ook

pillen, pixabay

Alblasserdamse vrouw (31) verstuurt verdovende middelen per post

Een 31-jarige Alblasserdamse vrouw is aangehouden omdat zij verdovende middelen via de post naar het buitenland heeft gestuurd. In haar woning werden bij de aanhouding nog duizenden pillen gevonden.

hendrik ido ambacht

Opnieuw vrouw aangerand door man op fatbike in Hendrik-Ido-Ambacht

In Hendrik-Ido-Ambacht is dinsdagavond opnieuw een vrouw aangerand door een onbekende man op een fatbike. Dat gebeurde rond 21:30 uur langs de Krommeweg. Zeven andere vrouwen zijn in de afgelopen weken in de omgeving ook al betast door iemand op een fatbike, maar nog niemand is aangehouden.

yv202662793A03107

FC Dordrecht wint eerste oefenduel, met nieuwe trainer als toeschouwer

FC Dordrecht is de oefencampagne zaterdag begonnen met een 3-0 zege op Schalke 04 II, dat uitkomt op het vierde Duitse niveau. Dat gebeurde onder toeziend oog van kersvers hoofdtrainer Paul Nuijten, die nog niet langs de lijn stond maar aandachtig toeschouwer was.

hoogblokland

Gemeente hakt knoop door: deze twee locaties kunnen samen 275 vluchtelingen opvangen

Bleskensgraaf en Hoogblokland zijn gekozen als plekken voor nieuw te bouwen asielzoekerscentra. Op deze twee plekken in de gemeente Molenlanden zullen naar verwachting 125 en 150 vluchtelingen worden opgevangen. Met deze keuze valt Nieuw-Lekkerland af als locatie.

sliedrecht baanhoek

Herstelwerkzaamheden gestart aan talud bij station Sliedrecht Baanhoek

ProRail is begonnen met de voorbereidingen voor het herstel van het talud bij station Sliedrecht Baanhoek. Langs de Parallelweg wordt het bouwterrein ingericht. Deze voorbereidingen worden nu uitgevoerd, zodat alles gereed is voordat de Papendrechtsebrug voor negen maanden wordt afgesloten.

wijkagentjack

Belg (19) in gestolen voertuig klemgereden door politie

De politie heeft een automobilist van de weg geplukt die door Ridderkerk reed in een gestolen voertuig. De 19-jarige Belg is opgepakt en de auto is in beslag genomen.