gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Avalon Aardoom baalt op tribune Sportboulevard

6d3b7b6474e5e1ba85485948505500c0.jpg

Het Europees Kampioenschap shorttrack in Dordrecht had hèt toernooi voor Avalon Aardoom kunnen worden.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
De geboren Dordts kent de ijsbaan van de Sportboulevard als haar broekzak, maar moet dit weekend toezien vanaf de tribune.

Vorig jaar brak het nu 21-jarige talent definitief door met een tweede plaats op het Nederlands Kampioenschap. Vorige week ontbrak ze door een hersenschudding echter op het NK, waardoor ze zich niet kon plaatsen voor het EK.

"Ja, balen inderdaad, maar ik kan er niks mee. Bij shorttrack kun je vallen en ik kwam ongelukkig terecht. Inmiddels ben ik wel weer aan het trainen, dus bij de komende World Cup wedstrijden hoop ik weer op het ijs te staan'", zegt Avalon.

Eigenlijk is het héél bijzonder dat ze topsporter is, want ze had een hartafwijking: "Ja, veel mensen vinden dat een erg interessant verhaal, maar ik ben er zelf nuchter onder. Het probleem kon verholpen worden en sinds vorig jaar schaats ik heel hard."

Zaterdagmiddag zag Avalon haar veel bekendere teammaatje Suzanne Schulting de 1500 meter winnen. Zelf weet ze precies wat ze wil: "Over drie jaar wil ik er bij zijn op de Olympische Spelen in Peking. Er is inderdaad concurrentie, maar waarom zou me dat niet lukken?" &
b082d39eaa1ba081f3796745766636b7.jpg
72d6e2612b01a26f638c34c0b0020d5c.jpg
0029e892c0d4dcad45ab16604ca5c4ea.jpg

Lees ook

paasconcert.png

Eerste Paasdag op TV Dordrecht: de Messiah van Händel

In het kader van het 20-jarig jubileum van stichting Dordtissimo was er op 28 februari een bijzondere uitvoering van de Messiah van Händel. Het concert met tweehonderd zangers uit heel Nederland in een volle Wilheminakerk is Paaszondag in twee delen te zien op TV Dordrecht.

IMG_8167.JPG

Klimaat en aanleg warmtenet oorzaak verzakking talud: 'Het is een combinatie van factoren'

Sensoren die afwijkingen aan het spoor meten en een politieagent die de snelheid van een trein controleert. Het gebeurt allemaal op treinstation Sliedrecht Baanhoek en is nodig om ongelukken bij het nabijgelegen talud te voorkomen, aldus ProRail. “Mocht een trein te hard rijden en een kleine vervorming van het spoor ontstaan, dan zou die kunnen ontsporen.”

jurrerijnmond.png

Jurre (9) geneest van kanker en haalt met voetbalclub geld op voor ziekenhuis

Het duurde twee jaar voordat de 9-jarige Jurre uit Hendrik-Ido-Ambacht helemaal vrij was van kanker. Nu wil hij het liefst snel aansterken en zijn aandacht in het positieve steken. Jurre en zijn vrienden zijn een inzamelingsactie begonnen voor het ziekenhuis waar hij verbleef.

drod 12.JPG

'Must-win' voor FC Dordrecht eindigt in mineur: 'Het wordt nu steeds lastiger'

FC Dordrecht-trainer Dirk Kuijt is teleurgesteld in de manier waarop zijn ploeg vrijdagavond van Roda JC verloor. Een must-win-wedstrijd om nog enig uitzicht te houden op play-offs aan het eind van het seizoen werd een afgetekende 0-3 nederlaag. Daardoor staan de Dordtenaren met nog vier duels te gaan voor een loodzware opgave om nog mee te doen aan het toetje van het KKD-seizoen in mei.

yv202643NKS08299.jpg

Play-offplek FC Dordrecht verder uit zicht na dreun van Roda JC

Wat eindelijk weer eens een stap richting play-offdeelname moest worden, eindigde voor FC Dordrecht vrijdagavond in mineur én in het rechterrijtje. In eigen stadion ging de ploeg van Dirk Kuijt hard onderuit tegen Roda JC: 0-3.

foto skatepark.png

Skatepark Maasplaza heeft een nieuwe look: ‘Zorgen dat het aantrekkelijk blijft’

Het bekende skatepark Maasplaza in Dordrecht heeft een make-over gekregen. Voor Project Clean the Scene 2.0 hebben tien kunstenaars zich gestort op het opknappen van de plek. Met kleurrijke kunstwerken van graffiti wordt het skatepark aantrekkelijker gemaakt.