De avondvierdaagse zit er weer op. Vrijdag liepen ruim 4200 de laatste meters van dit wandelfeest.
Redactie Streekomroep | 1 september 2026 23:26
Redactie Streekomroep | 28 augustus 2026 11:09
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 28 augustus 2026 17:00
De politie in Dordrecht heeft dinsdagavond een tijdlang de handen vol gehad aan twee losgebroken Schotse hooglanders. Ondanks pogingen om de dieren in te sluiten, belandden de twee op de rondweg N3, tussen de voorbijrazende auto’s.
Vmbo-school Loket Zwijndrechtse Waard gaat verder onder een nieuwe naam. De school wordt omgedoopt tot Farante College. “Dit past bij de ontwikkeling die de school de afgelopen jaren heeft doorgemaakt én bij de ambitie voor de toekomst”, aldus Onderwijsgroep OZHW.
De politie in Ridderkerk heeft een automobilist van de weg geplukt, die al rijdend lachgas aan het gebruiken was. In zijn vlucht voor de politie reed hij met snelheden van meer dan 100 kilometer per uur door het dorp, waarbij ternauwernood een botsing met een lijnbus werd voorkomen.
Wie regelmatig met de auto naar het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht gaat, moet er rekening mee houden dat er binnenkort niet meer contant kan worden betaald voor het parkeren. De eigenaar van het parkeerterrein, de gemeente Dordrecht, heeft dit besloten.
Op de Landmanshof in Hendrik-Ido-Ambacht is donderdagochtend rond 06.00 uur een auto in de brand gestoken. De motorkap vatte daarbij vlam. De politie is nog opzoek naar de verdachte.
Een automobilist is dinsdagavond in de Lek beland bij het dorpje Waal, in de gemeente Molenlanden. De bestuurder kon op eigen kracht uit het voertuig komen en raakte niet gewond.