Dordrecht, Netherlands

Babbeltruc in Vogelbuurt

In de Dordtse wijk de Vogelbuurt geeft een persoon zich uit voor een medewerker van wooncorporatie Woonbron en probeert op die manier spullen aan de deur te verkopen. De politie heeft hierover op Facebook een waarschuwing uit gedaan.
arjan Verwoerd | 29 april 2015 19:38 | Aangepast op 29 april 2015 19:38
Woensdag werd een vrouw in de wijk aan de deur benaderd met een verkooppraatje. Zij geloofde het praatje, vertrouwde de man en kocht vervolgens een tapijt en een messenset. Ze was direct enkele tientallen euro's armer. Hoe de man precies te werk ging, meldt de politie niet.


De politie heeft op verzoek van de vrouw de spullen meegenomen en vernietigd. Ze wilde ze niet meer in huis hebben. De politie waarschuwt: "Wordt er bij u aangebeld om iets te verkopen aan de deur? Bedenk dan of u die spullen echt wilt en haal deze anders in de winkel."


De politie spreekt van oplichting.

Lees ook

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...