Dordrecht, Netherlands

Baby drive-in in bieb

In de bibliotheek Crabbehof wordt vanaf september op elke tweede woesdag van de maand een baby drive-in gehouden dat kinderen van 0 tot 4 jaar laat genieten.
Leo Roubos | 30 augustus 2019 11:29 | Aangepast op 30 augustus 2019 11:29
Er zijn regelmatig speciale gasten, leuke niuewe versjes en liedjes om al vroeg in aanraking te komen met lezen. Bij de baby drive-in is van alles mogelijk; rondkruipen, eten, drinken, maar ook slapen, luiers verschonen en kinderwagens parkeren.

Hoe eerder kinderen in aanraking komen met boeken en voorlezen, hoe beter. Er zijn zelfs verschillende babyboekjes die aansluiten bij de leesontwikkeling van babies. Vanuit deze gedachte is de BoekStart ook ontstaan; een programma dat kinderen van 0 tot 4 jaar laat genieten. Een leerzame activiteit.

Lees ook

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...

Vrijspraak voor rellende mannen tijdens jaarwisseling: onvoldoende bewijs

De rechtbank heeft woensdag zeven verdachten van rellen met oud en nieuw in 's-Gravendeel vrijgespro...

Lees terug: meer dan 700 kerstbomen ingeleverd en ook vrijdag winterdienstregeling NS

Heb je vrijdag de trein nodig? Die van de NS rijden dan wederom een winterdienstregeling. En in Slie...