Dordrecht, Netherlands

Babymutsjesverzameling voor Ethiopië

Het Albert-Schweitzer Ziekenhuis verzamelt Babymutsjes voor Ethiopië. De Nederlandse arts Nanda Blansjaar zag bij het ziekenhuis in Ethiopië waar zij werkte dat er grote behoefte was aan mutsjes.
Robert van Loon | 24 maart 2017 13:00 | Aangepast op 24 maart 2017 13:00
In Ethiopië zou onderkoeling van baby’s een groot probleem zijn. Daarom vroeg Nanda Blansjaar of het Albert-Schweitzer Ziekenhuis haar wil helpen met het verzamelen van mutsjes. Door de afdeling gynaecologie van het ziekenhuis word de actie verder opgepakt.

Mensen die babymutsjes willen inleveren kunnen dat bij het ziekenhuis of verloskundigenpraktijk Lucina doen. Ook scheidt Opnieuw & Co de mutsjes van de reguliere kleding. De inzameling loopt tot augustus. In april en augustus vertrekken vrienden met de mutsjes naar Ethiopië.

Meest gelezen

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Lees ook

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...