Dordrecht, Netherlands

Babynieuws: twee lammetjes geboren in het Wantijpark

Het is pas februari maar de lente lijkt echt te zijn begonnen. Maandagmiddag zijn er in het Wantijpark twee lammetjes geboren.
Isabel Pijnappels | 23 februari 2021 11:57 | Aangepast op 23 februari 2021 11:57
Het was een heuse verrassing. Parkwachter Nico Duyndam kreeg een melding dat er een lammetje in de wei van het Wantijpark zou liggen. Bij aankomst bleken het niet één, maar twee lammeren te zijn.

Volgens de parkwachter is het schaap waarschijnlijk bevrucht voor het vertrek van een jonge ram. Ook een ander schaap staat op het punt te bevallen. Het derde schaap is volgens Nico nog een twijfelgevalletje, die moet nog even gecheckt worden.

De bevalling is goed verlopen en de twee lammetjes zijn in gezonde staat op de wereld gekomen. Omdat de gemeente de zorg van de diertjes niet op zich kan nemen, worden ze naar een speciale opvang gebracht. Daar krijgen ze de extra zorg die ze nodig hebben.

Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...