gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Badjes brengen honden Louterbloemen verkoeling

1bfe2fc2f477d7a74b0f5440d92418f0

Een verkoelende plons voor honden! Voor Streekdierentehuis Louterbloemen is op erg warme dagen niets teveel gevraagd om de viervoeters te vertroetelen.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
"Ja, als het meer dan 25 graden wordt vullen we de badjes en mogen ze allemaal badderen, zowel de asielhonden als de pensionhonden", vertelt verzorgster Mylène.


Het gaat de hele dag door, steeds een paar tegelijk. Eén van de honden springt enthousiast in een bad, maar twee anderen aarzelen nadrukkelijk. "Tsja, elke hond is anders"


Honden kunnen niet zweten. "Daarom moet de verkoeling komen van drinken en in bad gaan", weet Mylène; "vooral de voetzolen zijn belangrijk, ze hoeven niet kopje onder, al zijn er die dat ook doen."


Als het nog warmer wordt krijgen ook de katten extra aandacht. "Voor hen maken we ijsblokjes van bouillon. Vinden ze lekker en zo krijgen ze voldoende water en zout binnen."

Lees ook

erikpeeters

Na gedoe om aankoop van huis in verdwijnend dorp, kijken Terrence en Lindsey positief naar de toekomst

Voor even waren Lindsey (31) en Terrence (31) uit Papendrecht eind vorig jaar ‘wereldnieuws’ in Nederland. Het stel haalde alle voorpagina’s toen ze, net nadat ze een huis hadden gekocht in Moerdijk, te horen kregen dat het dorp zou gaan verdwijnen. “We hebben besloten om ons te richten op de toekomst en ons leven niet te laten bepalen door onzekerheid.”

moerdijkbrug

Werkzaamheden aan Moerdijkbrug , verkeer moet rekening houden met vertraging

Verkeer op de A16 moet de komende tijd al rekening houden met vertraging vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug, maar deze en volgende week wordt dat mogelijk nog iets erger. Vanaf dinsdagavond werkt Rijkswaterstaat namelijk aan de Moerdijkbrug. In de richting van Rotterdam tot de aansluiting met de N3 is één rijstrook afgesloten.

pixabaypolitie

Man wil brandstof aansteken bij tankstation en smeert muren cel onder met sperma

Een man heeft afgelopen weekend brandstof op de grond gespoten en geprobeerd aan te steken bij een tankstation in Dordrecht. Hoewel een tankstationmedewerker de man meerdere keren aansprak dat hij moest stoppen, luisterde hij niet.

Burgemeester Winklerplein

Meer suswachten op Burgemeester Winklerplein in strijd tegen overlast

De gemeente Sliedrecht gaat vaker suswachten inzetten op het Burgemeester Winklerplein. Reden daarvoor is het toenemende aantal meldingen van overlast door jongeren.

Nieuw project (5)

Scholieren langer onderweg door sluiting Papendrechtsebrug: scholen nemen maatregelen

Meerdere middelbare scholen in de streek passen komend schooljaar hun lestijden aan. Dat heeft alles te maken met de Papendrechtsebrug, die vanaf deze vrijdag voor negen maanden dicht gaat. Diverse scholen hebben veel leerlingen en docenten die aan de andere kant van de rivier wonen. De maatregelen moeten eraan bijdragen dat iedereen alsnog op tijd op school kan komen.

hop on

Pendelbussen brengen reizigers ieder kwartier van station naar bedrijventerrein

Om de gevolgen van de werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug op te vangen, is bij station Sliedrecht het nieuwe mobiliteitsconcept Hop On gelanceerd. Pendelbussen brengen sinds donderdag werknemers in de spits ieder kwartier vanaf het station naar de bedrijventerreinen in Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam en andersom.