Dordrecht, Netherlands

Baggerfestival trekt 30.000 bezoekers

De organisatie van het Baggerfestival in Sliedrecht schat het totale aantal bezoekers tijdens de vier dagen van het festival op zo’n 30.000.
Gert van der Steen | 3 juli 2017 11:22 | Aangepast op 3 juli 2017 11:22
De grootste belangstelling werd geconstateerd op vrijdagavond, waar het muziekprogramma populair bleek en op zaterdag met alle sportactiviteiten en de Marinierskapel. Het was de twaalfde keer dat het evenement werd georganiseerd, maar voor de eerste keer ook op zondag. Er werd een openlucht kerkdienst gehouden die zo’n 500 belangstellenden trok.

Jan Huijbers, voorzitter van de organiserende stichting, was erg tevreden over de diversiteit van de activiteiten:”Dat varieerde van een seminar over waterbouw tot aan de openlucht kerkdienst en van het rockpodium op het Houte Willemsplein tot optredens van een kinderkoor uit het Roemeense Orastie. En alles wat daar tussen zat: beachvoet- en volleybal, de Marinierskapel, een scholierenprogramma, zeilles met Optimist on Tour, het open huis van IHC, Jeroen van der Boom, RHIB-varen en een haven vol schepen.”
Foto: Peter Verheijen

Lees ook

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...