Dordrecht, Netherlands

Baggerfestival trekt 30.000 bezoekers

De organisatie van het Baggerfestival in Sliedrecht schat het totale aantal bezoekers tijdens de vier dagen van het festival op zo’n 30.000.
Gert van der Steen | 3 juli 2017 11:22 | Aangepast op 3 juli 2017 11:22
De grootste belangstelling werd geconstateerd op vrijdagavond, waar het muziekprogramma populair bleek en op zaterdag met alle sportactiviteiten en de Marinierskapel. Het was de twaalfde keer dat het evenement werd georganiseerd, maar voor de eerste keer ook op zondag. Er werd een openlucht kerkdienst gehouden die zo’n 500 belangstellenden trok.

Jan Huijbers, voorzitter van de organiserende stichting, was erg tevreden over de diversiteit van de activiteiten:”Dat varieerde van een seminar over waterbouw tot aan de openlucht kerkdienst en van het rockpodium op het Houte Willemsplein tot optredens van een kinderkoor uit het Roemeense Orastie. En alles wat daar tussen zat: beachvoet- en volleybal, de Marinierskapel, een scholierenprogramma, zeilles met Optimist on Tour, het open huis van IHC, Jeroen van der Boom, RHIB-varen en een haven vol schepen.”
Foto: Peter Verheijen

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Fokko van der Straaten | Corrado Francke | Erik van Krimpen | Stijn van der Poel | Ad van den Herik | 15 nov 2025 19:46

Lees ook

Papendrechter krijgt cel- en taakstraf én vermaning van zijn vrouw na rellen in Den Haag

De rechter heeft twee mannen uit Papendrecht en Schiedam veroordeeld voor hun aandeel in de rellen i...

Ruim 250 mensen gefouilleerd in Zwijndrecht na jongerengeweld, cameratoezicht blijft

De politie heeft de afgelopen maand ruim 250 mensen preventief gefouilleerd in vier Zwijndrechtse wi...

'A new Job with the Boss': vacatures in de regio op Drechtstad FM

Vanaf deze donderdagavond is er om 18.00 uur een nieuw radioprogramma op Drechtstad FM. ‘A new Job w...

James (33) dwong jonge slachtoffers naaktbeelden te sturen: ‘Ik was eenzaam’

Een man uit Ridderkerk zou volgens het Openbaar Ministerie zeker 17 jonge slachtoffer hebben afgeper...

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...

Krijgt deze bekende Dordtenaar een standbeeld? Ad duikt in de wereld van Kees Buddingh’

Op maandag 24 november staat Dordrecht stil bij de 40e sterfdag van schrijver en dichter Kees Buddin...