Dordrecht, Netherlands

Baggerfestival trekt 30.000 bezoekers

De organisatie van het Baggerfestival in Sliedrecht schat het totale aantal bezoekers tijdens de vier dagen van het festival op zo’n 30.000.
Gert van der Steen | 3 juli 2017 11:22 | Aangepast op 3 juli 2017 11:22
De grootste belangstelling werd geconstateerd op vrijdagavond, waar het muziekprogramma populair bleek en op zaterdag met alle sportactiviteiten en de Marinierskapel. Het was de twaalfde keer dat het evenement werd georganiseerd, maar voor de eerste keer ook op zondag. Er werd een openlucht kerkdienst gehouden die zo’n 500 belangstellenden trok.

Jan Huijbers, voorzitter van de organiserende stichting, was erg tevreden over de diversiteit van de activiteiten:”Dat varieerde van een seminar over waterbouw tot aan de openlucht kerkdienst en van het rockpodium op het Houte Willemsplein tot optredens van een kinderkoor uit het Roemeense Orastie. En alles wat daar tussen zat: beachvoet- en volleybal, de Marinierskapel, een scholierenprogramma, zeilles met Optimist on Tour, het open huis van IHC, Jeroen van der Boom, RHIB-varen en een haven vol schepen.”
Foto: Peter Verheijen

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Goederentrein botst tegen bestelbus, geen treinverkeer

Redactie Streekomroep | 3 mrt 2026 14:25

Lees ook

Weer levenslang geëist tegen ‘Lucky’, die afwezig was bij hoger beroep na inslikken scheermes

Het Openbaar Ministerie ziet het als typerend gedrag voor moordverdachte ‘Lucky’: hij wordt boos als...

Moordverdachte ‘Lucky’ slikt scheermes in vlak voor hoger beroep

Moordverdachte Minh V., alias ‘Lucky’, is maandagochtend niet verschenen bij zijn hoger beroep, na h...

Dubbel pech op deze snelweg: in beide richtingen ongeluk gebeurd

Het was op de A15 tussen Hardinxveld-Giessendam en knooppunt Gorinchem maandagochtend al vroeg erg d...

Dit terrein lag jaren braak, nu komen er tientallen huizen te staan

De woningbouw langs het spoor in Zwijndrecht komt eindelijk op gang. Het terrein aan de Koninginnewe...

Schoen met voet van vermiste Yoran (16) gevonden bij Beneden-Merwede

Een schoen met voet die maandag werd gevonden in een aftakking van de Beneden-Merwede is van de al b...

Plug en Kuijt balen van deling FC Dordrecht: te slordig én stuiterballenveld

Niet alleen bij Jong PSV, maar ook thuis tegen MVV vrijdag kwam FC Dordrecht niet verder dan een 1-1...