Dordrecht, Netherlands

Bakkerij van Herk viert 80 jarig jubileum

Bakkerij van Herk viert verkoopt al 80 jaar brood vanaf de Riouwstraat. Dat jubileum wordt deze week gevierd met oliebollen. Elke klant krijgt een gratis bol.
Maud Kannekens | 10 oktober 2018 17:16 | Aangepast op 10 oktober 2018 17:16
De huidige eigenaar Tony van Herk is de derde generatie die in het familiebedrijf werkt. Deze bakkerij heeft vele vaste klanten. Ook mensen in het bejaardenhuis die al van jong af aan brood komen halen komen er nog steeds.

“We gebruiken gewoon heerlijke producten, lekker vers, knapperig en vooral goed van smaak. Daar onderscheiden wij ons in", vertelt Tony van Herk.&frags=pl%2Cwn

Lees ook

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...