Dordrecht, Netherlands

Bakkerij van Herk viert 80 jarig jubileum

Bakkerij van Herk viert verkoopt al 80 jaar brood vanaf de Riouwstraat. Dat jubileum wordt deze week gevierd met oliebollen. Elke klant krijgt een gratis bol.
Maud Kannekens | 10 oktober 2018 17:16 | Aangepast op 10 oktober 2018 17:16
De huidige eigenaar Tony van Herk is de derde generatie die in het familiebedrijf werkt. Deze bakkerij heeft vele vaste klanten. Ook mensen in het bejaardenhuis die al van jong af aan brood komen halen komen er nog steeds.

“We gebruiken gewoon heerlijke producten, lekker vers, knapperig en vooral goed van smaak. Daar onderscheiden wij ons in", vertelt Tony van Herk.&frags=pl%2Cwn

Lees ook

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...