Dordrecht, Netherlands

Band Boost wordt de Grote Prijs van Dordt

De afgelopen 6 jaar organiseert de Popcentrale de Band Boost, maar zij vonden het tijd om een nieuwe draai te geven aan de muziekcompetitie voor, voornamelijk, nieuwe bands.
Dennis Koorevaar | 13 juni 2018 15:26 | Aangepast op 13 juni 2018 15:26
De Band Boost wordt de Grote Prijs van Dordt. Dit omdat er bij de eerst volgende editie ook dj's en producers zich kunnen opgeven. Volgens Bart Kuntz van de Popcentrale zijn er in de regio een hoop die zich de nieuwe Martin Garrix willen noemen. Op deze manier krijgen zij ook een kans.

Voordat de Grote Prijs van Dordt plaats vindt, in december, moeten er nog juryleden gevraagd en prijzen bedacht worden. Opgeven kan al wel, dit vanaf donderdag 21 juni.

Meest gelezen

Auto te water in Stadspolders, vrouw loopt nat pak op

Corrado Francke | 7 jul 2025 10:23

Steekpartij in huis: man gewond, vrouw aangehouden

Corrado Francke | 6 jul 2025 09:33

Lees ook

Veertien meldingen grensoverschrijdend gedrag bondscoach rolstoelbasketbalsters

Veertien personen hebben vorig jaar melding gemaakt van jarenlang (seksueel) grensoverschrijdend ged...

Met speciale intercity naar Tilburgse Kermis, tijdens Roze Maandag rijdt er eentje

Plannen om op 21 juli naar de Tilburgse Kermis te gaan? Misschien kun je dan wel met het nieuwste tr...

Minder Sprinters van en naar Dordrecht door gestremde trein op HSL

Door een brandmelding in een trein op de hogesnelheidslijn bij 's-Gravendeel, rijden er donderdag oo...

Motor en auto botsen bij Kiltunnel

Een auto en motor zijn donderdagochtend met elkaar in botsing gekomen bij de Kiltunnel richting Dord...

Wordt het Onderwijsmuseum nog gered? Motie moet wethouder helpen in Den Haag

Is het behoud van het Nationaal Onderwijsmuseum een verloren zaak of toch niet? Het kabinet leek de ...

Mis niets van de jubileumeditie van Big Rivers, volg alles via RTV Dordrecht

Het grootste festival van onze streek viert het 25-jarig jubileum en natuurlijk besteedt RTV Dordrec...