Dordrecht, Netherlands

Bannis en Muringen bezorgen FC Dordrecht belangrijke zege

FC Dordrecht heeft voor het eerst in 2021 gewonnen in de Keuken Kampioen Divisie. Tegen Jong Ajax kwamen de gastheren na een uur op voorsprong, maar Naoufal Bannis en Dehninio Muringen voor een Dordtse overwinning (1-2).
Corrado Francke | 15 februari 2021 20:36 | Aangepast op 15 februari 2021 20:36
Met basisdebutant Adnan Ugur op het middenveld ging het in de eerste helft gelijk op. Tot kansen kwam het amper: de teams gingen daarom doelpuntloos de rust in.


Strafschop

Na de theepauze nam de thuisploeg meer initiatief en kwam via Traoré op voorsprong. Zo leek FC Dordt af te stevenen op de zeventiende nederlaag dit seizoen, maar Naoufal Bannis bracht de Schapekoppen via een penalty op gelijke hoogte.

In het laatste kwartier waren de bezoekers aanvallender ingesteld: de mee naar voren gekomen rechtsback Dehninio Muringen rondde koel af en zorgde zo voor de derde Dordtse driepunter dit seizoen.

Gestegen op de ranglijst

Door de 1-2 overwinning in Amsterdam is FC Dordt niet meer laatste. Met 15 punten uit 23 wedstrijden staat de ploeg van hoofdtrainer Jan Zoutman op een 19e plaats in de Keuken Kampioen Divisie: twee punten boven FC Den Bosch.

Meest gelezen

Ravage nadat bestuurder tegen boom klapt langs Provincialeweg

Joram Niese | Redactie Streek 56 | 15 mei 2025 16:58

Lees ook

Cocky ontmoet man die ooit haar leven redde: 'Je weet niet zo goed wat je moet zeggen'

Als de 14-jarige Ton in mei 1961 een meisje kopje onder ziet gaan in het Wantij twijfelt hij geen mo...

Na bijna een maand zonder fatsoenlijke bui, is de eerste regen onderweg

Droog, droger, droogst. Het is bijna een maand geleden dat in onze regio de laatste serieuze regenbu...

Tegels eruit, planten erin: deze straat pakt wateroverlast aan

Bewoners van de Dordtse Eemkerkstraat kampen regelmatig met wateroverlast. Woningcorporatie Trivire...

Man (24) met vuurwapen gepakt nadat agent waarschuwingsschot lost

Een 24-jarige Dordtenaar met een vuurwapen is aangehouden na een korte achtervolging in Rotterdam. D...

Sliedrecht groeiend aantal inwoners met WMO: vorig jaar 1 op de 10

In Sliedrecht ontvangt 1 op de 10 inwoners een vorm van hulp vanuit de Wet Gemeenschappelijke Onder...

Groot tunnelonderzoek: kan veiligheid en bereikbaarheid beter?

Hoe ervaar jij fiets- en voetgangerstunnels in Dordrecht? De gemeente wil graag weten of er iets aan...