Dordrecht, Netherlands

Basisschool IKC De Fontein maakt duurzame start

Blije gezichten dinsdagmorgen in Krispijn. Basisschool IKC De Fontein werd dinsdag heropend door wethouder Peter Heijkoop en de leerlingen.
Petra Scheurwater | 14 januari 2020 14:25 | Aangepast op 14 januari 2020 14:25
De opening heeft volgens directeur Gertine Hazelaar twee redenen. "Als eerste is het gebouw helemaal gerenoveerd, dus het ziet er weer heel mooi uit en er zijn ook allemaal nieuwe voorzieningen gekomen. De tweede reden is dat we vandaag ook starten als afvalvrije school. Beide horen ook bij elkaar, een nieuwe voorziening is bijvoorbeeld dat er zonnepanelen op het dak zijn."

Wethouder Peter Heijkoop wenst de leerlingen veel leerplezier in hun nieuwe gebouw. "Zij krijgen/geven les in een prachtig gerenoveerd gemeentemonument met grote lokalen en mooie hoge plafonds."


Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Meer dan 400 waarschuwingen voor rijden in voetgangersgebied: boetes in aantocht

De gemeente Dordrecht heeft in nog geen twee maanden tijd ruim vierhonderd waarschuwingen uitgedeeld...

Van Drunen, Dorsman en veel PKC-korfballers in de race voor nationale sportprijs

Lotte van Drunen staat op de shortlist met kanshebbers op de titel Sportvrouw van het jaar. Dat maak...

De Plucheplakkers zien hoe racisme zege van FC Dordrecht overschaduwt

Voetbal kan heel mooi zijn, maar soms is voetbal heel lelijk. Dat blijkt na het uitduel met Roda JC ...

Drechtsteden, Stedin en HVC werken samen aan oplossing overbelast elektriciteitsnet

Netbeheerder Stedin, publiek warmtebedrijf HVC en Smart Delta Drechtsteden gaan meer samenwerken om ...

'Hoe dichter bij Dordt...': wat wordt dé slogan van Dordrecht?

Dordrecht krijgt voor het eerst een stadsmerk. Veel andere steden gingen haar al voor, maar nu vindt...

Jaarlijkse vogeltentoonstelling geannuleerd vanwege vogelgriep: ‘We voelen onmacht’

De jaarlijkse tentoonstelling waarbij vogelliefhebbers uit heel Zuid-Holland samenkomen, gaat niet ...