Dordrecht, Netherlands

Basisschool IKC De Fontein maakt duurzame start

Blije gezichten dinsdagmorgen in Krispijn. Basisschool IKC De Fontein werd dinsdag heropend door wethouder Peter Heijkoop en de leerlingen.
Petra Scheurwater | 14 januari 2020 14:25 | Aangepast op 14 januari 2020 14:25
De opening heeft volgens directeur Gertine Hazelaar twee redenen. "Als eerste is het gebouw helemaal gerenoveerd, dus het ziet er weer heel mooi uit en er zijn ook allemaal nieuwe voorzieningen gekomen. De tweede reden is dat we vandaag ook starten als afvalvrije school. Beide horen ook bij elkaar, een nieuwe voorziening is bijvoorbeeld dat er zonnepanelen op het dak zijn."

Wethouder Peter Heijkoop wenst de leerlingen veel leerplezier in hun nieuwe gebouw. "Zij krijgen/geven les in een prachtig gerenoveerd gemeentemonument met grote lokalen en mooie hoge plafonds."


Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

39 bomen in bakken geplaatst: eerst tijdelijk, later voor vast

Er is een begin gemaakt met het plaatsen van in totaal 39 bomen op de Spuiboulevard. Onlangs zijn da...

Na lange blessure is Van Vianen terug bij FC Dordrecht: ‘Hartstikke blij mee’

Daniël van Vianen (22) heeft 272 dagen nadat hij een zware knieblessure opliep zijn rentree gemaakt ...

Is er nu wel of geen veiligheidsplan voor opvanglocatie Papendrecht?

Met welk veiligheidsplan denkt de gemeente Papendrecht de zorgen weg te nemen bij omwonenden en wink...

FC Dordrecht strikt verdediger met veel eredivisie-ervaring

Mica Pinto (32) is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De linkervleugelverdediger was sinds afgel...

Nieuwe ontmoetingen met lijsttrekkers in Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart heeft Ad van den Herik deze week ontmoetin...

Overvallers jagen pensionado stuipen op het lijf, OM eist tot 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist tot drie jaar cel tegen verschillende verdachten van een woningove...