Dordrecht, Netherlands

Basisschoolleerlingen krijgen les in het programmeren

Leerlingen van Dordtse basisscholen kunnen morgen tijdens de kick-off van CodeUur Drechtsteden kennismaken met het programmeren.
Kees Rijborz | 12 december 2016 10:26 | Aangepast op 12 december 2016 10:26
Het project is tot stand gekomen door een samenwerking tussen docenten ICT/Techniek van de PABO InHolland en ICT&Media van het Da Vinci College. Het gaat om een groep van zestig studenten die het programmeren gaan uitleggen aan de ruim vijftienhonderd basisschoolleerlingen van alle lagere scholen in de Drechtsteden.

De studenten krijgen voorafgaand deze dag een bijeenkomst voorgeschoteld. Peter Heijkoop, wethouder Onderwijs en Niek Barendregt,Voorzitter College van Bestuur, gaan vanuit hun perspectief adviezen verlenen aan de studenten.

Meest gelezen

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Lees ook

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...

Jordi kwam tijdens het douchen op voetbal uit de kast: 'Iedereen in z’n nakie, dan ben je het meest kwetsbaar'

Twintig jaar geleden kwam Jordi Buisman in een voetbalteam vol andere culturen en geloofsovertuiging...

Hier worden bijna vijftig zieke bomen gekapt

In Heer Oudelands Ambacht in Zwijndrecht, tussen de sloot aan de Munnikensteeg en de Bolero en de Ba...

Dordtse periodetitel in aantocht? De Plucheplakkers blikken vooruit

Nog twee keer winnen en FC Dordrecht heeft in de Keuken Kampioen Divisie zo goed als zeker de derde ...

2.500 nieuwe woningen: hier gaan ze samen de uitdaging aan

Een samenwerkingsverband tussen gemeente, woningcorporatie Fien Wonen en bouwbedrijven wil de woning...

Dit familiebedrijf moet plaatsmaken voor Maasterras: ‘Ons lust en ons leven’

Motorzaak BNM Motoren in Dordrecht zit met de handen in het haar. Het bedrijf moet namelijk verhuize...