Dordrecht, Netherlands

Basisschoolleerlingen krijgen les in het programmeren

Leerlingen van Dordtse basisscholen kunnen morgen tijdens de kick-off van CodeUur Drechtsteden kennismaken met het programmeren.
Kees Rijborz | 12 december 2016 10:26 | Aangepast op 12 december 2016 10:26
Het project is tot stand gekomen door een samenwerking tussen docenten ICT/Techniek van de PABO InHolland en ICT&Media van het Da Vinci College. Het gaat om een groep van zestig studenten die het programmeren gaan uitleggen aan de ruim vijftienhonderd basisschoolleerlingen van alle lagere scholen in de Drechtsteden.

De studenten krijgen voorafgaand deze dag een bijeenkomst voorgeschoteld. Peter Heijkoop, wethouder Onderwijs en Niek Barendregt,Voorzitter College van Bestuur, gaan vanuit hun perspectief adviezen verlenen aan de studenten.

Meest gelezen

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Lees ook

‘De Dort’ hangt eindelijk op de plek waar het begon

Een uniek schilderij is na 200 jaar terug in de stad dat het voorstelt. ‘Dort or Dordrecht: The Dort...

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...