gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Basketbaltoernooi voor basisscholen

0eb6c4a52e995de685bfb1423b184c54

Leerlingen van groep 5 tot 8 stonden woensdagmiddag in de sporthal voor een potje basketbal. Basketbalvereniging Rowic organiseerde samen met de gemeente hun jaarlijkse toernooi.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
Het toernooi maakt onderdeel van het Schoolsportprogramma van de gemeente. Elke woensdagmiddag kunnen Dordtse basisschoolkinderen een andere sport uitproberen. Op deze manier hopen ze sport bekender te maken onder de jeugd.


Het basketbal is goed bevallen bij de kinderen. “We hebben de laatse wedstrijd gewonnen dus het gaat goed”, vertelt een van hen. “Ik vind het leuk om samen met klasgenoten te basketballen.”


De leerlingen speelde 3 tegen 3 in potjes van twaalf minuten. Veel basisscholen deden mee en de kinderen waren fanatiek. Ze werden verdeeld over vijf poules en natuurlijk gingen ze niet met lege handen naar huis. Er was een beker per poule en alle kinderen die mee deden kregen een gratis kaartje voor de eredivisiewedstrijd van de Dordtse basketbalclub de Dutch Windmills van komende zondag.&t=66s

Lees ook

tweede overval juwelier

Juwelier in Dordtse binnenstad opnieuw overvallen

Juwelier van Leeuwen in de Dordtse binnenstad is zaterdagochtend opnieuw overvallen. Twee in het zwart geklede mannen kwamen binnen en raakten in gevecht met een medewerker, die klappen kreeg.

foto pandsluiting daf vrachtwagendealer

Vrachtwagendealer per direct dicht vanwege ‘acuut veiligheidsbelang’

Een vrachtwagendealer op een Dordts industrieterrein is op advies van de politie met spoed gesloten. Volgens de gemeente is “een acuut veiligheidsbelang” daar de reden van.

Batavia in de Bataviahaven - ovv Sander Wit

Dordts bedrijf zorgt voor transport van historisch schip

Voor onderhoud moet de historische Batavia heen en weer tussen Lelystad en Amsterdam. Voor dit bijzondere transport wordt onder meer de Dordtse Koninklijke Van der Wees Groep B.V. ingeschakeld, die een belangrijke rol speelt bij de verplaatsing van het schip.

tanteteut

Deze gemeente krijgt weer een feestcafé: ‘Pas naar huis als de lichten aan gaan’

Alblasserdam krijgt er een nieuw café bij: Tante Teut opent donderdagavond om 21.00 uur haar deuren. De horecabroers Dennis en Robin Speksnijder openen de zaak met Bjorn Rogmans. Met dit feestcafé willen ze een plek creëren waar bezoekers samenkomen voor een drankje en gezelligheid.

IMG-20261004-WA0017 (1)

Geparkeerd busje in brand in Krispijn

In een geparkeerd busje in de Dordtse wijk Krispijn heeft in de nacht van zaterdag op zondag brand gewoed. Dat gebeurde in de Albert Neuhuysstraat.

nk20260925NKS08454

Ontlading bij FC Dordrecht na broodnodige opsteker: ‘Team gezien met fighting spirit’

Tegen de verwachting in besloot FC Dordrecht de maand september met een knappe zege. Door de 3-2 thuisoverwinning op Almere City kruipt de ploeg langzaam uit het dal waar het de afgelopen weken in was beland. “Ik was vooral blij dat we weer met lef speelden.”