gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Basketbaltoernooi voor basisscholen

0eb6c4a52e995de685bfb1423b184c54.jpg

Leerlingen van groep 5 tot 8 stonden woensdagmiddag in de sporthal voor een potje basketbal. Basketbalvereniging Rowic organiseerde samen met de gemeente hun jaarlijkse toernooi.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
Het toernooi maakt onderdeel van het Schoolsportprogramma van de gemeente. Elke woensdagmiddag kunnen Dordtse basisschoolkinderen een andere sport uitproberen. Op deze manier hopen ze sport bekender te maken onder de jeugd.


Het basketbal is goed bevallen bij de kinderen. “We hebben de laatse wedstrijd gewonnen dus het gaat goed”, vertelt een van hen. “Ik vind het leuk om samen met klasgenoten te basketballen.”


De leerlingen speelde 3 tegen 3 in potjes van twaalf minuten. Veel basisscholen deden mee en de kinderen waren fanatiek. Ze werden verdeeld over vijf poules en natuurlijk gingen ze niet met lege handen naar huis. Er was een beker per poule en alle kinderen die mee deden kregen een gratis kaartje voor de eredivisiewedstrijd van de Dordtse basketbalclub de Dutch Windmills van komende zondag.&t=66s

Lees ook

fotosliedrecht.png

Verwarring dreigt door nieuwe naam GroenLinks-PvdA, hier is ‘Pro’ al bezet

Grote onduidelijkheid bij lokale fracties van GroenLinks-PvdA over de naamsverandering. Jesse Klaver kondigde donderdagavond de nieuwe naam Progressief Nederland (Pro) aan en de namen van de lokale fracties veranderen mee naar een combinatie van de afkorting ‘Pro’ en de plaatsnaam die de partijen vertegenwoordigen. Maar wat als er al een ‘Pro-partij’ bestaat?

IMG_5958.jpeg

Deze rotonde is aangepast in de hoop spookfietsers te stoppen

De rotonde aan het Goudenregenplantsoen in Ridderkerk, de laatste voor de verbindingsweg richting Barendrecht, is aangepast om spookrijders tegen te gaan. Na een telling werd duidelijk dat fietsers tegen het verkeer in over het verkeersplein fietsen. De oplossing? Een perkje en een verkeersbord.

StreetviewParallelweg.png

Parallelweg in Sliedrecht op de schop, werkzaamheden starten op 13 april

De Sliedrechtse Parallelweg gaat op de schop. De rijbaan voldoet niet meer aan de huidige normen en is toe aan groot onderhoud. Het asfalt wordt vervangen en een deel van de fundering wordt opnieuw opgebouwd. De werkzaamheden beginnen op 13 april en zullen naar verwachting zo’n twaalf weken in beslag nemen.

verdachtebureaurijnmond.png

Verkoper verliest 12.000 euro bij Marktplaatsdeal

De politie is op zoek naar een verdachte die 12.000 euro heeft ontvreemd van een man uit Nijkerk. De verdachte haalde het geld van de rekening van het slachtoffer door contactloos te pinnen bij meerdere winkels in Dordrecht. Hij is daarbij gefilmd.

VKSportphoto

FC Dordrecht en Feyenoord verlengen samenwerking

De samenwerking tussen FC Dordrecht en Feyenoord is met drie jaar verlengd. Dit houdt in dat onder meer spelers en stafleden ook de komende jaren kunnen worden uitgewisseld, en dat de Rotterdammers de Dordtse club blijven helpen op het gebied van talentontwikkeling, scouting en innovatie.

politiehondbodie.png

Politiehond Bodie vat man in de kraag na achtervolging

De achtervolging van een man die mogelijk een auto had gestolen, is geëindigd in een tuin in Papendrecht. Met dank aan politiehond Bodie kon de 20-jarige man uit Rhoon worden aangehouden.