gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Beat the Macho

‘Luister naar jezelf’ is de titel van de clip die donderdag 16 juli wordt gepresenteerd door rappers Mc Fit en Adje.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Daar hebben meer dan 4000 jongens meegeschreven via de campagne ‘Beat the Macho’. De clip en de campagne zijn gericht op dicht bij je zelf blijven, juist als de druk om stoer te doen heel groot is. Tijdens workshops hebben 70 jongens gedicussiëerd over mannelijkheid, over relaties en jezelf blijven. Uit deze verhalen hebben 4000 jongens het materiaal gekozen, waarnaar de track ‘Luister naar jezelf’ is geschreven.


In Dordrecht hebben 15 jongens van jongerenwerk R-Newt meegedaan. De leeftijd ligt tussen 12 en 18 jaar, een leeftijd waarop er juist veel druk is om zich als macho te gedragen. Zij hebben een eigen track ‘Beat the Macho’ samengesteld die in oktober in de Popcentrale wordt gepresenteerd.

Lees ook

foto

Vakantieganger Jary vlucht voor enorme Franse bosbrand: ‘Wij moesten zo snel mogelijk weg’

Geniet je in Frankrijk van een welverdiende vakantie, moet je halsoverkop weg van de camping door een enorme bosbrand. Het overkomt Jary de Hon (59) uit Hardinxveld-Giessendam, die midden in de nacht zijn spullen moet pakken.

pexels-pavel-danilyuk-5858056

Dordtse horeca moet vanaf 1 oktober weer exploitatievergunning hebben

Nieuwe horecaondernemers in Dordrecht hebben vanaf 1 oktober weer een exploitatievergunning nodig. De gemeenteraad heeft besloten deze vergunning opnieuw in te voeren. Voor ondernemers die al een horecazaak hebben, geldt een overgangsregeling.

businkblekersdijk

Brand in keuken onder controle

In een huis aan de Blekersdijk in Dordrecht heeft vrijdagochtend korte tijd brand gewoed. De brand brak rond 11.15 uur uit in de keuken en is begonnen in het koffiezetapparaat.

fotopolitiea15

Man onder invloed van drank en drugs rijdt met 246 km/u op snelweg

Een 40-jarige Rotterdammer heeft met een snelheid van 246 kilometer per uur over de A15 gereden. Dat bleef niet ongezien bij de politie en wat bleek: de man was onder invloed van drank en drugs. Hij is aangehouden.

PSX_20260727_151756

Boeren demonstreren op viaduct boven A15 tegen stikstofplannen

Een groep boeren heeft maandag actie gevoerd op het viaduct boven de A15, bij Papendrecht. De boeren zijn het niet eens met de stikstofplannen van het kabinet. Op veel plekken in het land, waaronder dus ook in onze streek, lieten zij van zich horen.

businkautobrandzwi

Auto brandt uit bij kerk

Een auto is in de nacht van zondag op maandag uitgebrand in Zwijndrecht. De wagen stond op een parkeerplaats bij de kerk Develhof, aan de Laan van Nederhoven.