Dordrecht, Netherlands

Bedieningspanelen parkeermeters worden wit

De zwarte bedieningspanelen van de parkeermeters worden vervangen voor witte. Dat is nodig om de leesbaarheid en de betalingen in de avond beter te maken.
Jordy Nijenhuis | 25 januari 2019 13:43 | Aangepast op 25 januari 2019 13:43
Het probleem kwam al snel na het invoeren van het kentekenparkeren in oktober vorig jaar aan het licht. Door te weinig verlichting rondom de meters, zou het lastig zijn om op de zwarte panelen een kenteken in te voeren. Daarom is er een maand later een proef gehouden met witte schermen.

Na aanleiding van de proef heeft het gemeentebestuur besloten alle 145 parkeerautomaten te voorzien van een wit bedieningspaneel. Voor de kerst zijn er al negentig automaten aangepast. Begin dit jaar volgden er nog eens 35. De laatste 25 panelen komen aan de beurt zodra de weersomstandigheden beter zijn.

Lees ook

Vrijspraak voor rellende mannen tijdens jaarwisseling: onvoldoende bewijs

De rechtbank heeft woensdag zeven verdachten van rellen met oud en nieuw in 's-Gravendeel vrijgespro...

Liveblog winterweer: ambulancedienst bedankt helpers en bijzonder welkom op deze school

Verschillende inwoners van Hendrik-Ido-Ambacht zijn een ambulance te hulp geschoten en daar is Ambul...

Van sneeuwvrij tot gewoon open: zo gaan scholen om met het winterweer

Besneeuwde wegen en sporen en code oranje maken het scholieren in onze streek allesbehalve makkelijk...

Logistieke problemen in de thuiszorg: ‘Dan maar een dagje in mijn duster’

Thuiszorgmedewerkers glibberen over de weg van cliënt naar cliënt. Normaliter crossen zij op de fiet...

Deze Ridderkerkers werden extra in het zonnetje gezet tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst

Jean-Paul Haye en de vrijwilligers van Tentweek Slikkerveer hebben de Vrijwilligersprijzen Ridderker...

Let op: oude kerstboom inleveren verplaatst!

Wie zijn oude kerstboom nog kwijt wil en mee wil doen aan een speciale actie van de gemeente Dordrec...