gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bedrijfsverzamelgebouw in lichterlaaie

04f4b5400ef55a07698391fd131c6690

Bij een bedrijfsverzamelgebouw aan de Pieter Zeemanstraat is maandagavond rond de klok van elf uur een zeer grote brand uitgebroken.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
De vlammen sloegen uit het pand. De brandweer was massaal aanwezig om de vuurzee te blussen. Rond 12 uur was de brand onder controle. Meetploegen hebben geen verhoogde concentraties gevaarlijke stoffen gemeten.


De brandweer probeerde te voorkomen dat het vuur zou overslaan naar naastliggende panden. Er werden onder meer twee hoogwerkers ingezet om het vuur te bestrijden. Ook een drone werd gebruikt, om alle brandhaarden te vinden.


Er is een gat in het dak van het pand gemaakt om het vuur te blussen. Rond 03:00 uur was het vuur onder controle. Het nablussen heeft nog uren geduurd.


Bij de brand raakte niemand gewond. Wel is er een brandweerman door ambulancepersoneel nagekeken omdat hij zich niet goed voelde.

Wat de oorzaak van de brand is wordt door de politie onderzocht.

Lees ook

stadskantoor

Sociale Dienst Drechtsteden verhuist naar tijdelijke plek

De Sociale Dienst Drechtsteden gaat verhuizen. Vanaf 17 augustus zit de sociale dienst tijdelijk in het Dordtse Stadskantoor aan de Spuiboulevard 300. Het SamenWerkplein verhuist mee.

toerismedor

Steeds meer toeristen naar Dordrecht: 'We waren een ondergeschoven parel'

Steeds meer toeristen uit eigen land brengen een bezoekje aan Dordrecht. De stad werd vorig jaar 3,1 miljoen keer bezocht door binnenlandse toeristen, een toename van vijf procent in vergelijking met 2024. “Waar vind je nou zo’n mooie stad met een mooie mix aan mogelijkheden?”

hennepkwekerijcrabbehof

Dagenlange lekkage leidt tot ontdekking hennepkwekerij

De politie heeft een hennepkwekerij met meer dan 450 planten ontdekt in de Dordtse wijk Crabbehof. De kwekerij kwam aan het licht door een lekkage, waar de onderbuurman al vijf dagen last van had.

mishandelingconducteur

Verdachte mishandelt treinconducteur, politie brengt beelden naar buiten

De politie is op zoek naar een vermoedelijk minderjarige verdachte die in november vorig jaar een treinconducteur bij station Sliedrecht heeft mishandeld. Beelden van het incident en van de verdachte zijn maandag naar buiten gebracht.

oudebakkerij

Oude bakkerij in het centrum van Dordrecht transformeert naar vijf woningen: ‘Middenstand sterft langzaam uit’

Drie jaar nadat een projectontwikkelaar uit Gorinchem de voormalige bakkerij Dokman in het centrum van Dordrecht kocht, start eindelijk de transformatie naar vijf appartementen. Makelaar René van de Giessen noemt het logisch dat winkelpanden steeds vaker worden omgebouwd. “Lokale bakkers zijn niet meer van deze tijd”, zegt hij tegen Rijnmond.

archieffotopolitie

Deel woning dicht na vondst hennepkwekerij

Een deel van een huis in Hendrik-Ido-Ambacht is op last van de burgemeester gesloten. Het gaat om een gedeelte van een huis aan de P.C. Hooftsingel dat werd verhuurd, zo maakt de gemeente maandag bekend.