Dordrecht, Netherlands

Bedrijven bundelen krachten

De bedrijven aan de Dordtse Kil I, II en Amstelwijck-West en Handelskade gaan samen investeren in de kwaliteit van de bedrijventerreinen.
Jasmin Zahirovic | 19 december 2017 12:59 | Aangepast op 19 december 2017 12:59
De ondernemers, van Dordtse Kil I, II en Amstelwijck-West enerzijds en aan de Handelskade anderzijds, hebben het initiatief genomen voor een zogenaamde ‘bedrijveninvesteringszone’ (BIZ) op de Westelijke Dordtse oever. De BIZ houdt in dat de ondernemers in een bepaald gebied samen investeren in een aantrekkelijke bedrijfsomgeving.


De ondernemers en gemeente hebben op 15 december hun handtekening gezet onder de uitvoeringsovereenkomsten. Daar staan duidelijke afspraken in over wie wat gaat doen.


De twee nieuwe BIZ-zen gaan pas echt van start als voldoende ondernemers zich ervoor aanmelden. In het voorjaar wordt de finale stemming gehouden.

Meest gelezen

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

NOS | Redactie Streek 56 | 22 jan 2026 12:30

Lees ook

Prijs voor restaurant dat mensen met reuk- of smaakstoornis een topavond bezorgt

Restaurant Bij de Burgemeester uit Bleskensgraaf heeft een bijzondere primeur te pakken. Zij zijn he...

Maarten is wanhopig, na twee jaar wachten woont hij nog steeds in de vleeslucht

Alsof je naast een braadpan woont: zo voelen de bewoners van de Ringdijk in Ridderkerk zich al bijna...

Bijzondere verhalen kleven aan goals FC Dordrecht: ‘Ik begreep niet waarom ik niet scoorde’

Bijzondere treffers bezorgden FC Dordrecht vrijdagavond een 3-2 zege op FC Den Bosch. De fraaiste kw...

FC Dordrecht in spektakelstuk langs FC Den Bosch: 3-2

FC Dordrecht won begin oktober voor het laatst thuis, maar daar kwam vrijdagavond verandering in. Te...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...