Dordrecht, Netherlands

Bedrijven bundelen krachten

De bedrijven aan de Dordtse Kil I, II en Amstelwijck-West en Handelskade gaan samen investeren in de kwaliteit van de bedrijventerreinen.
Jasmin Zahirovic | 19 december 2017 12:59 | Aangepast op 19 december 2017 12:59
De ondernemers, van Dordtse Kil I, II en Amstelwijck-West enerzijds en aan de Handelskade anderzijds, hebben het initiatief genomen voor een zogenaamde ‘bedrijveninvesteringszone’ (BIZ) op de Westelijke Dordtse oever. De BIZ houdt in dat de ondernemers in een bepaald gebied samen investeren in een aantrekkelijke bedrijfsomgeving.


De ondernemers en gemeente hebben op 15 december hun handtekening gezet onder de uitvoeringsovereenkomsten. Daar staan duidelijke afspraken in over wie wat gaat doen.


De twee nieuwe BIZ-zen gaan pas echt van start als voldoende ondernemers zich ervoor aanmelden. In het voorjaar wordt de finale stemming gehouden.

Meest gelezen

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

ID verdwijnt in stembus en 'verandering gevraagd' op Station Dordrecht

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 29 okt 2025 10:29

Lees ook

Opening Dordtse Spuihavengarage opnieuw uitgesteld

De Spuihavengarage in Dordrecht gaat weken later open dan eerder de bedoeling was. Aanvankelijk zou ...

Rijkswaterstaat voert kentekenonderzoek uit op A16: waar komen bestuurders vandaan?

Rijkswaterstaat voert dinsdag een onderzoek uit naar weggebruik op de A16 tussen Ridderkerk en Hendr...

Dordts raadslid Ruby Pichel splitst van Forum voor Democratie: ‘Ik heb het lang en goed overwogen’

Ruby Pichel heeft besloten om af te splitsen van de partij Forum voor Democratie, die ze tot vorige...

DrechtStadLoop haalt 15 duizend euro op voor sportruimte kankerpatiënten

“Dat de DrechtStadLoop het goed doet, dat is duidelijk”, besluit bestuurslid Maurice Laparlière. Een...

De Plucheplakkers vieren 100e podcast met twee oude bekenden

De Plucheplakkers hebben de honderdste aflevering bereikt! Daarom vinden Arco Bomgaars (AD/De Dordte...

Handtastelijke arts mag vijf jaar niet meer aan de slag, maar hoeft niet de cel in

Een 57-jarige internist uit Dordrecht, die in het Maasstad Ziekenhuis drie coassistenten en een pati...