Dordrecht, Netherlands

Beginnerscursus Tai Chi van start met demonstratie in Crabbehof

De Chinese bewegingsleer Tai Chi start vanaf donderdag wekelijks met een beginnerscursus in Crabbehof. Om hier aandacht voor te vragen, werd de sport zaterdag bij het winkelcentrum in de wijk gedemonstreerd.
Corrado Francke | 25 september 2019 14:42 | Aangepast op 25 september 2019 14:42
De bewegingen zijn minder gericht op het ontwikkelen van het fysieke lichaam, maar vooral voor het ontwikkelen van ontspanning, balans, rust en soepelheid in het lichaam. Het is niet prestatiegericht en de oorsprong is eeuwen geleden terug te vinden in het Taoïsme en de krijgskunst.

Volgens één van de deelnemers van de demonstratie, Louis Matthijse, helpt het om rugklachten te voorkomen. “Ik voel soms nog pijn als ik een verkeerde beweging maak, maar ik heb niet meer de pijn die ik eerder heb gehad.”


De beginnerscursus start vanaf donderdag om 20:00 uur in Crabbehof en wordt wekelijks gehouden in de gymzaal aan de Spirea.&t=25s

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Lees ook

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Dordrecht krijgt vier nachtwinkels. De meeste daarvan zullen compleet nieuwe zaken worden. De winkel...

Brandweer uitgerukt voor schoorsteenbrand in Papendrecht

Aan de Westeind in Papendrecht was donderdagmiddag rond 15.00 uur een schoorsteenbrand. De vlammen k...

Hoe is FC Dordrecht 2026 begonnen? De Plucheplakkers buigen zich over dat en meer

De Plucheplakkers blikken terug op het eerste duel van FC Dordrecht in 2026. Ze noteren een 1-1 geli...

Kelly (38) krijgt ook in hoger beroep cel en tbs voor moord op 9-jarige zoon

De 38-jarige Kelly V. die haar zoontje Kian (9) om het leven bracht, is in hoger beroep veroordeeld...

Jonge bomen en struiken krijgen een tweede leven met uitdeelactie in Papendrecht

Liefhebbers van het planten en onderhouden van bomen en struiken kunnen op 30 januari hun hart ophal...

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

Ook in Dordrecht zijn er wijken die onvoldoende bestand zijn tegen hevige regenval met alle gevolgen...