gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Beginnerscursus Tai Chi van start met demonstratie in Crabbehof

fa2d151a3371a992596e995aeb4b6962

De Chinese bewegingsleer Tai Chi start vanaf donderdag wekelijks met een beginnerscursus in Crabbehof. Om hier aandacht voor te vragen, werd de sport zaterdag bij het winkelcentrum in de wijk gedemonstreerd.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De bewegingen zijn minder gericht op het ontwikkelen van het fysieke lichaam, maar vooral voor het ontwikkelen van ontspanning, balans, rust en soepelheid in het lichaam. Het is niet prestatiegericht en de oorsprong is eeuwen geleden terug te vinden in het Taoïsme en de krijgskunst.

Volgens één van de deelnemers van de demonstratie, Louis Matthijse, helpt het om rugklachten te voorkomen. “Ik voel soms nog pijn als ik een verkeerde beweging maak, maar ik heb niet meer de pijn die ik eerder heb gehad.”


De beginnerscursus start vanaf donderdag om 20:00 uur in Crabbehof en wordt wekelijks gehouden in de gymzaal aan de Spirea.&t=25s

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Directeur woningcorporatie Trivire te gast in Studio de Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Tinka Rood. Zij is directeur van woningcorporatie Trivire.

pexelstelefoon

Poep op de ramen, duizenden telefoontjes en een dickpic: Tomasz ontkent vergaande stalking

Slachtofferadvocaat Peter Schouten gaat pontificaal voor zijn cliënt staan in de rechtszaal. Zo voorkomt hij dat de verdachte nog langer naar de vrouw op de publieke tribune kan kijken. “Hij gaf net een vileine knipoog naar haar. Ik wil dat hij niet meer aan haar denkt.”

op pad met ad: biesbosch

Op Pad Met Ad: vrijwilligerswerk bij natuurcentrum

In een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik op bezoek bij het Biesboschcentrum Dordrecht. Samen met teamleider Nicole Schriek ontdekt hij wat er allemaal komt kijken bij het werken in dit bijzondere natuurgebied.

coffeelicious

Coffeelicious neemt extra maatregelen vanwege gasten die ‘vergeten’ te betalen

Dordtse horecazaak Coffeelicious laat gasten voortaan direct afrekenen als ze klaar zijn met eten. De zaak kampt steeds vaker met mensen die na het lunchen weglopen zonder te betalen. “Schijnbaar is het nodig om mensen eraan te herinneren”, verklaart eigenaresse Fiona Stoger.

yv2026718NKS04152

Bekijk hier de samenvatting van FC Dordrecht - Lusail SC (5-0)

De derde oefenzege van FC Dordrecht deze voorbereiding is een feit. In Papendrecht was de ploeg een maatje te groot voor het Qatarese Lusail SC: 5-0. De Streekomroep was erbij op Sportpark Slobbengors en maakte onderstaande samenvatting van de wedstrijd.

pexelsoogbier

Door het pak slaag van Roy (23) ziet horecamedewerker Teun nog steeds dubbel

Met een flinke slok op beukt Roy uit Ridderkerk in een restaurant een man in elkaar. Drie jaar na dato ziet het slachtoffer nog altijd dubbel.