Dordrecht, Netherlands

Beiaardconcert door Monika Kazmierczak

Monika Kazmierczak, de stadsbeiaardier van Gdansk (Polen), zal donderdag 10 augustus een beiaardconcert verzorgen op de torens van Dordrecht.
Jasmin Zahirovic | 9 augustus 2017 10:09 | Aangepast op 9 augustus 2017 10:09
Het programma bestaat onder meer uit een selectie van de Goldberg Variaties van Bach, maar ook uit verschillende walsen, mazurka’s en polonaises van Poolse componisten.

Kazmierczak studeerde piano en muziektheorie in Gdansk, maar ook aan de Nederlandse Beiaardschool in Amersfoort. Ze heeft verschillende prijzen gewonnen.

Het concert op de toren van het stadhuis begint op 19.00 uur en het concert op de toren van de Grote Kerk begint om 20.00 uur.

Lees ook

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Tweede winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht sinds de jaarwisseling. De 23-jarige verdedi...