Dordrecht, Netherlands

Beiaardconcert door Monika Kazmierczak

Monika Kazmierczak, de stadsbeiaardier van Gdansk (Polen), zal donderdag 10 augustus een beiaardconcert verzorgen op de torens van Dordrecht.
Jasmin Zahirovic | 9 augustus 2017 10:09 | Aangepast op 9 augustus 2017 10:09
Het programma bestaat onder meer uit een selectie van de Goldberg Variaties van Bach, maar ook uit verschillende walsen, mazurka’s en polonaises van Poolse componisten.

Kazmierczak studeerde piano en muziektheorie in Gdansk, maar ook aan de Nederlandse Beiaardschool in Amersfoort. Ze heeft verschillende prijzen gewonnen.

Het concert op de toren van het stadhuis begint op 19.00 uur en het concert op de toren van de Grote Kerk begint om 20.00 uur.

Lees ook

Persoon uit Beneden-Merwede gered na omslaan bootje

Op de Beneden-Merwede bij Sliedrecht is zaterdagmiddag een klein motorbootje omgeslagen. Een persoon...

Mohamed loopt razendsnelle tijd in zijn eerste hardloopwedstrijd: 'Ik bleef maar inhalen en inhalen'

Zonder trainingsschema of benul van zijn eigen snelheid verscheen hardloper Mohamed Badi (27) afgelo...

Gewapende woningoverval in Molenlanden, drie aanhoudingen

De bewoner van een huis in Schelluinen is vrijdagnacht overvallen. Dat gebeurde rond 04.20 uur. De p...

Eerste dementievriendelijke theatershow komt naar deze gemeente: ‘Zij hebben ook recht op een mooie voorstelling’

Zondag is er een bijzonder theaterstuk in Theater de Willem in Papendrecht te zien: de allereerste d...

Gemoederen lopen hoog op bij 'Ouwe Jonges'

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondag weer het nieuws van de afgelopen weken doorgenomen. ...

Helikopter met enorme hoepel vliegt boven de streek en dit is de reden

Het zal deze zaterdag ongetwijfeld een bijzonder gezicht zijn. Een helikopter met een enorme hoepel ...