gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bekeuringen uitgeschreven tijdens 'handhavingsdag' in Nationaal Park de Biesbosch

Extra aandacht voor een schoon en veilig Nationaal Park de Biesbosch, dit was het motto afgelopen zaterdag.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Tijdens de handhavingsdag werd er aan één schipper een proces verbaal uitgeschreven voor te hard varen en op de Baanhoekweg zijn er vier bekeuringen uitgeschreven vanwege te hard rijden. 

Rijkswaterstaat, Staatsbosbeheer en de Nationale Politie gingen extra opletten in het park. Waar er normaal bijvoorbeeld 2 handhavers in de Biesbosch rondlopen, zijn er zaterdag 22 ingezet. De handhavers zijn zowel op het land als op het water actief. Ze letten op zaken als open vuren, loslopende honden, jetski's, illegaal kamperen en achtergelaten zwerfvuil. Maar ook werd de snelheid gemeten m.b.v. een laser op de Baanhoekweg. Verder werd er extra gelet op geluidsoverlast, alcoholmisbruik en vernielingen.

De handhavingsdag begon om 14:00 uur en duurde tot 21.30 uur. TV Dordrecht zendt maandag vanaf 18.00 uur een uitgebreid verslag uit van deze dag.

Lees ook

pw20260801_WAL4626

Bekijk hier de samenvatting van FC Dordrecht - RSCA Futures (0-2)

De laatste test voor de seizoensstart van FC Dordrecht is zaterdag uitgelopen op een teleurstelling. Jong Anderlecht, ook wel RSCA Futures, was met 0-2 te sterk voor de ploeg van Paul Nuijten. De Streekomroep was ook bij de 'generale repetitie' voor de Krommedijkclub en maakte een samenvatting van het duel, die hieronder te bekijken is.

steigervaltom

Steiger valt om en komt terecht tegen pand aan de overkant

Een steiger is zondagmiddag omgevallen aan de Wijnstraat in Dordrecht. De stellage kwam daarbij tegen het raamwerk van het pand aan de overkant van de straat terecht, waar een ruit sneuvelde.

FOTO ARTIKEL MOLENAAR

Molens zijn ‘niet echt meer nodig’, toch is Mandie molenaar

De 18-jarige Mandie Noorlander heeft wel een hele bijzondere bijbaan. Ze is molenaar van een van de molens op Kinderdijk. Verslaggever Monique komt erachter dat molenaar zijn alleen niet zo makkelijk is als het lijkt.

politie 01

Man vast na vondst gestolen pasjes in hotelkamer Dordrecht

De politie Dordrecht heeft maandag een verdachte aangehouden nadat hotelpersoneel in Dordrecht een tiental bank- en identiteitskaarten aantrof in een hotelkamer. Een deel van de pasjes bleek afkomstig te zijn van een auto-inbraak aan de Visstraat, gepleegd in de nacht van 25 op 26 juli.

Nieuw project (5)

Scholieren langer onderweg door sluiting Papendrechtsebrug: scholen nemen maatregelen

Meerdere middelbare scholen in de streek passen komend schooljaar hun lestijden aan. Dat heeft alles te maken met de Papendrechtsebrug, die vanaf deze vrijdag voor negen maanden dicht gaat. Diverse scholen hebben veel leerlingen en docenten die aan de andere kant van de rivier wonen. De maatregelen moeten eraan bijdragen dat iedereen alsnog op tijd op school kan komen.

stuntman

Na ongelukkige stunt op Zwarte Cross werd stuntman Jim écht bekend, maar wat kan hij eigenlijk?

Wat een spectaculaire stunt had moeten worden op de Zwarte Cross, pakte heel anders uit voor stuntman Jim van Nes uit Heerjansdam: hij kwam verkeerd terecht bij een katapultsprong en liep een hersenschudding op. Een paar dagen later gaat het alweer "best wel goed" met hem en hij is zeker nog niet uitgestunt. Hoe ziet het dagelijks leven van de 26-jarige er eigenlijk uit en wat drijft hem?