Dordrecht, Netherlands

Belgisch onderzoek leidde tot arrestatie op Stationsplein

De man die woensdagmorgen is aangehouden op het Stationsplein wordt verdacht van betrokkenheid bij drugshandel en productie. Zijn arrestatie maakte deel uit van een groot Belgisch onderzoek.
Robert van Loon | 18 mei 2019 11:51 | Aangepast op 18 mei 2019 11:51
In Nederland werden nog twee personen aangehouden, in België zijn 5 verdachten aangehouden. Naast de arrestaties zijn er in beide landen huiszoekingen uitgevoerd. Hierbij zijn auto’s, drugs en vuurwapens in beslag genomen.


De zaak draait om cocaïne uit Zuid-Amerika. De drug zou worden geïmpregneerd en in Belgie weer worden geëxtraheerd. Ook is er in het onderzoek een laboratorium ontdekt voor de productie van drugs.

Lees ook

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...

Minder toeristenverkeer door komst transferium: 'Inwoner mag blij zijn'

Bezoekers van het Werelderfgoed Kinderdijk kunnen vanaf nu hun auto kwijt op het nieuwe transferium....