Dordrecht, Netherlands

Ben Harder Show viert 12e verjaardag

De Ben Harder Show bestaat 12 jaar. Daarmee heeft Ben Harder met zijn radioprogramma de langstlopende radioshow op Drechtstad FM.
Petra Scheurwater | 18 mei 2018 20:40 | Aangepast op 18 mei 2018 20:40
"We gaan een feestje bouwen op de radio", vertelt een trotse Ben. "We zijn drie uur live en er komen allemaal artiesten langs."

De show staat in het teken van zogenoemde 'harde' muziek, zoals techno. Maar Ben omschrijft zijn show zelf liever anders. "De Ben Harder Show is de langstlopende, hardste en grappigste radioshow op Drechtstad FM."

Ook zijn eerdere jubilea, zoals de 10e en

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

Asielopvang in dorpscentrum bijna klaar: deze maatregelen moeten overlast voorkomen

Over een week is het zo ver, dan opent de opvanglocatie in het centrum van Papendrecht voor tachtig ...

Ondernemers vragen om aanpassing verkeerssituaties: ‘Onduidelijk en gevaarlijk’

Het Ondernemersfonds Sliedrecht heeft de gemeente gevraagd om aanpassing van verschillende verkeerss...

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Aan carnavalsvierders geen gebrek dit weekend in Dordrecht, of eigenlijk: Ooi- en Ramsgat. Missie ge...

In deze gemeente is de gemiddelde huizenprijs bijna een half miljoen

Voor een huis ben je binnen onze streek opnieuw het duurst uit in de gemeente Molenlanden. Daar beta...

Brabant neemt polonaiserecord van onze streek over, maar voor hoe lang?

Het wereldrecord ‘de langste polonaise lopen’ is verbroken. Een aantal jaar was dat record in handen...

Meerdere woningen ontruimd na brand in kelderbox

In een kelderbox van een flat in Papendrecht heeft zondagochtend brand gewoed. Vanwege de rook die d...