Dordrecht, Netherlands

Ben Harder Show viert 12e verjaardag

De Ben Harder Show bestaat 12 jaar. Daarmee heeft Ben Harder met zijn radioprogramma de langstlopende radioshow op Drechtstad FM.
Petra Scheurwater | 18 mei 2018 20:40 | Aangepast op 18 mei 2018 20:40
"We gaan een feestje bouwen op de radio", vertelt een trotse Ben. "We zijn drie uur live en er komen allemaal artiesten langs."

De show staat in het teken van zogenoemde 'harde' muziek, zoals techno. Maar Ben omschrijft zijn show zelf liever anders. "De Ben Harder Show is de langstlopende, hardste en grappigste radioshow op Drechtstad FM."

Ook zijn eerdere jubilea, zoals de 10e en

Lees ook

Dordtse Vrijwilligersprijzen: welke organisatie gaat er vandoor met de publieksprijs?

Welke Dordtse vrijwilligersorganisatie viel jou afgelopen jaar het meest op? Vanaf deze zaterdag kun...

Internetsensatie Chatmo uit Papendrecht met Wesley Sneijder naar bijzonder WK

Mohamed Rashid, beter bekend als Chatmo, vertegenwoordigt begin volgend jaar Nederland tijdens het w...

7 jaar cel geëist tegen Dordtenaar na explosie bij 78-jarige vrouw

Het Openbaar Ministerie eist zeven jaar gevangenisstraf tegen een 19-jarige man uit Dordrecht die ve...

Grootste bekernederlaag voor FC Dordrecht sinds 1978: 'Na vijf minuten stonden we al met 3-0 achter'

Hoe vaak krijg je als Dordtse profclub zeven doelpunten of meer tegen? Donderdagavond moest FC Dordr...

Verzetsstrijder Kappelhoff, die zijn dood vond in Dordtse bunker, herbegraven

Verzetsstrijder Cornelis Kappelhoff is donderdag herbegraven. De in 1920 geboren Dordtenaar nam acti...

Ad duikt in een halve eeuw De Hoop: ‘Niet langer alleen voor verslaafden’

Een gloednieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik dit keer naar het t...