gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Benefietavond voor De Vrijheid

Stichting DOOR gaat op zaterdag 9 april een benefietavond organiseren voor café De Vrijheid.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Na de sluiting door financiële problemen wil de voormalige barvrouw van het café met de zaak een doorstart maken. Stichting DOOR vindt dat een instelling die al 100 jaar bestaat en zo'n grote rol speelde in het Dordtse culturele leven behouden moet blijven. Zaterdagavond zullen dus verschillende live-optredens bij DOOR plaatsvinden en wordt er muziek gedraaid door DJ's die in De Vrijheid stonden. Daarnaast is er een loterij en een veiling van kunst.

Kaarten kosten € 10,= bij aankomst tussen 18.00 en 20.00 uur. Daarbij is dan een maaltijd inbegrepen. Na 20.00 uur bedraagt de toegangsprijs 7.50.

DOOR is te vinden aan de Voorstraat op nummer 142-144.

Lees ook

Screenshot_20260629_104001_Instagram

Opvallend stormfilmpje: vlaggenmast naar de bliksem door onweer

De zware onweersbuien dit weekend zorgden op verschillende plekken in onze streek voor schade. In Hardinxveld-Giessendam was de bliksem ingeslagen in een vlaggenmast, die daardoor vlam vatte. De lokale brandweer deelt op Instagram de bijzondere beelden.

zwemmen wantijbad

In 'gesloten' Wantijbad wordt toch gezwommen: medewerkers en kinderen nemen duik

Medewerkers van het Wantijbad en hun familie hebben het er vrijdag van genomen. Terwijl het buitenbad voor de verkoeling-zoekende Dordtenaar nog altijd gesloten is, nemen medewerkers van het zwembad vrijdag wel een verfrissende duik. 

THUMB WEBSITE 2

Cultuurcentrum kent complete metamorfose: ‘Ruimte voor honderd bezoekers extra’

Cultuurcentrum Cascade in Hendrik-Ido-Ambacht is na een jaar gesloten te zijn geweest weer open. Door een grootschalige verbouwing en vernieuwing van het pand moest het samen met de bibliotheek een jaar lang wijken naar een tijdelijk onderkomen. De eerste twee verdiepingen hebben een behoorlijke metamorfose ondergaan.

Wantijbad vol

Bestuur Wantijbad reageert op duik in gesloten zwembad: ‘Licht onhandig’

Medewerkers van het Wantijbad namen vrijdag 26 juni tijdens code rood met hun families een verfrissende duik in een verder gesloten zwembad. Het bestuur noemt nu de situatie "licht onhandig”, blijkt uit beantwoording van wethouder Marc Merx op politieke vragen.

2606228027

Brandweer terug aan Oranjepark: ‘Combinatie van geschiedenis en vernieuwing’

De Dordtse brandweer is terug aan het Oranjepark, aan de rand van het centrum. Wel met een groot verschil: de oude kazerne is vervangen door een gloednieuwe kazerne, al is de geschiedenis en het ‘nu’ van de post met elkaar verbonden in het nieuwe pand.

credit Renzi Wolf Dordrecht furries furry

Tientallen furries bezoeken Dordt: plannen voor meer activiteiten

Er zijn plannen voor meer furry-evenementen in Dordrecht. Een eerste poging om in de stad een furry walk te houden werd door regen afgelast, maar afgelopen weekend genoten tientallen in dierenpakken verkleedde mensen van een tochtje door de binnenstad. En daar blijft het dus niet bij.