Dordrecht, Netherlands

Bengalezen leren in Dordrecht over watermanagement

Dordrecht heeft deze week bezoek gehad van tien mensen uit Dhaka, de hoofdstad van Bangladesh en tien Nederlandse studenten. Samen bekeken ze hoe Nederland zich wapent tegen overstromingen en hoe dat kan worden toegepast in Bangladesh.
Leo Roubos | 16 februari 2018 17:43 | Aangepast op 16 februari 2018 17:43
De situatie van Bangladesh is niet helemaal te vergelijken met die van Dordrecht, maar toch zeggen de Bengalezen hier iets geleerd te hebben.

“Het is mooi om te zien hoe de Nederlandse overheid zijn rol speelt bij het redden van de levens van de Nederlanders die achter de dijken wonen en hoe ze hun dijken beheren op een natuurlijke manier,” zegt Sazzad Ansari. “De Bengaalse overheid kan leren hoe ze hun dijken moeten beheren.”

Vrijdagmiddag werden de bevindingen gepresenteerd in aanwezigheid van de ambassadeur van Bangladesh en loco-burgemeester Piet Sleeking.

Lees ook

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...

Bus strandt in Sliedrecht: ‘Rook, iedereen eruit!’

De passagiers uit bus 388 hadden hun vrijdagochtend vast anders voorgesteld. Uit het niets wordt de ...