gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Beroerde vertoning in Utrecht

FC Dordrecht heeft zondag tegen Utrecht een enorme zeperd gehaald: 6-1!

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Voor Dordt was het een belangrijke wedstrijd omdat het kans had om bij een overwinning in punten gelijk te komen met NAC. Voor Utrecht ook, omdat het in 2015 nog geen enkele wedstrijd had gewonnen. Dat was aan de zenuwen van beide ploegen wel te zien. Het spel was onnauwkeurig en leverde geen kansen op. Tot de zestiende minuut. Naïef verdedigen laat Haller compleet vrij inschieten na een voorzet van Duplan. Eén–nul voor de thuisploeg. 39e minuut: zelfde verhaal 2-0. Dat is gelijk de ruststand.


Vlak na de rust mag alweer Haller zich uitleven bij een strafschop na een overtreding van Peersman. Dat is zijn derde. De wedstrijd wordt daarna wel erg onvriendelijk. Utrecht-aanvoerder Wim Jansen en Lima maken ruzie, krijgen allebei een gele kaart en omdat dat voor Jansen de tweede is moet Utrecht met tien man verder. Dan doet Dordrecht toch iets terug. Na een vrije trap scoort Lima. Met nog 25 minuten te gaan en met een man meer lijkt er voor Dordt toch nog iets mogelijk. Maar Lima loopt tegen een domme gele kaart aan en ook voor hem is de wedstrijd over. Daar komt Dordt niet meer overheen en Utrecht voert de productie nog ongenadig op. Haller maakt zijn vierde en ook Kum en Hardeveld halen nog een keer uit. Tot overmaat van ramp laat ook Peersman zich weer eens gaan en krijgt rood voor gevaarlijk inkomen. 6-1 verlies en twee rode kaarten: een hele slechte dag voor Dordt.
Foto: Erwin Spek

Lees ook

oranjekater

Oranjekater overheerst na uitschakeling op WK: ‘Weer die penalty’s’

De grote WK droom van de oranjefans valt in duigen. Na negentig minuten spelen, de verlengingen en de penalty’s tegen Marokko, trok het Nederlands elftal aan het kortste einde. Waar veel Marokkaanse supporters tot de vroege uurtjes vierden, hebben veel oranjefans wellicht een heuse ‘oranjekater’ overgehouden aan het verlies.

stuntman

Na ongelukkige stunt op Zwarte Cross werd stuntman Jim écht bekend, maar wat kan hij eigenlijk?

Wat een spectaculaire stunt had moeten worden op de Zwarte Cross, pakte heel anders uit voor stuntman Jim van Nes uit Heerjansdam: hij kwam verkeerd terecht bij een katapultsprong en liep een hersenschudding op. Een paar dagen later gaat het alweer "best wel goed" met hem en hij is zeker nog niet uitgestunt. Hoe ziet het dagelijks leven van de 26-jarige er eigenlijk uit en wat drijft hem?

RolleBollen_2

Al skatend door het Weizigtpark: Rollebollen keert terug met meerdere rolschaatsavonden

Rollebollen keert terug naar Dordrecht. Het rolschaatsevenement werd vorig jaar voor het eerst georganiseerd en dat was volgens de organisatie een groot succes. Daarom wordt nu uitgebreid naar drie avonden Rollenbollen, opnieuw in het Weizigtpark.

tiktokpolitie

Dordtenaar (18) aangehouden nadat hij vuurwapen op TikTok toont

Een 18-jarige Dordtenaar is op woensdag 8 juli aangehouden voor het bezit van een vuurwapen. De politie kwam op het spoor van de verdachte door een foto van het wapen op een openbaar TikTok-account.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met kunstverzamelaar Jan-Bart Evenboer

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Jan-Bart Evenboer. Hij is kunstverzamelaar en schonk onlangs nog twee 17e-eeuwse werken aan het Dordrechts Museum.

janheijkoopgemeente

Jan Heijkoop voor drie weken waarnemend burgemeester Papendrecht

Wouter Kolff, commissaris van de Koning in Zuid-Holland, heeft een waarnemend burgemeester aangesteld voor Papendrecht. Wanneer burgemeester Margreet van Driel van 21 juli tot 10 augustus op vakantie is, neemt oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Jan Heijkoop de honneurs waar.