gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Beroerde vertoning in Utrecht

FC Dordrecht heeft zondag tegen Utrecht een enorme zeperd gehaald: 6-1!

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Voor Dordt was het een belangrijke wedstrijd omdat het kans had om bij een overwinning in punten gelijk te komen met NAC. Voor Utrecht ook, omdat het in 2015 nog geen enkele wedstrijd had gewonnen. Dat was aan de zenuwen van beide ploegen wel te zien. Het spel was onnauwkeurig en leverde geen kansen op. Tot de zestiende minuut. Naïef verdedigen laat Haller compleet vrij inschieten na een voorzet van Duplan. Eén–nul voor de thuisploeg. 39e minuut: zelfde verhaal 2-0. Dat is gelijk de ruststand.


Vlak na de rust mag alweer Haller zich uitleven bij een strafschop na een overtreding van Peersman. Dat is zijn derde. De wedstrijd wordt daarna wel erg onvriendelijk. Utrecht-aanvoerder Wim Jansen en Lima maken ruzie, krijgen allebei een gele kaart en omdat dat voor Jansen de tweede is moet Utrecht met tien man verder. Dan doet Dordrecht toch iets terug. Na een vrije trap scoort Lima. Met nog 25 minuten te gaan en met een man meer lijkt er voor Dordt toch nog iets mogelijk. Maar Lima loopt tegen een domme gele kaart aan en ook voor hem is de wedstrijd over. Daar komt Dordt niet meer overheen en Utrecht voert de productie nog ongenadig op. Haller maakt zijn vierde en ook Kum en Hardeveld halen nog een keer uit. Tot overmaat van ramp laat ook Peersman zich weer eens gaan en krijgt rood voor gevaarlijk inkomen. 6-1 verlies en twee rode kaarten: een hele slechte dag voor Dordt.
Foto: Erwin Spek

Lees ook

archieffotopolitie

Ambachtse woning doorzocht in drugsonderzoek, zeven mensen vast

Bij doorzoekingen van acht woningen, waarvan één in Hendrik-Ido-Ambacht, zijn eind vorige maand drugs, wapens en contant geld aangetroffen en in beslag genomen. Zeven mensen zijn aangehouden, meldt de politie deze week.

fotpo stemvork 23

Bijzonder kunstwerk 'Stemvork' weer terug in het Wantijpark

Een bijzonder kunstwerk keert terug in het Wantijpark. Het gaat om het kunstwerk ‘Stemvork’ dat in ere is hersteld. Zaterdagochtend 13 juni wordt het gerestaureerde kunstwerk onthuld, zestig jaar na de oorspronkelijke onthulling.

IMG_1616 (2)

Houten hek bezorgt Van Drunen moeizame start van WK motorcross

Lotte van Drunen is de jacht op haar derde WK-titel begonnen met een vierde plaats. In Frankrijk ging de Sliedrechtse motorcrosser onderuit, waarna haar motor vast kwam te zitten onder een houten hekwerk.

IMG_7319

Wat heeft Ars in zijn mars bij FC Dordrecht? Buitenspelers en backs bovenaan wensenlijst

Sjoerd Ars is begonnen als technisch manager van FC Dordrecht. In een kennismaking blikt de 42-jarige Achterhoeker vooruit op de transferzomer, spreekt hij zijn doelstelling uit en maakt alvast bekend: aan de Krommedijk wordt komend seizoen ‘gewoon’ weer 4-3-3 gespeeld.

2606028031

Neergestoken man (21) in ziekenhuis overleden aan verwondingen

De 21-jarige man die maandagnacht zwaargewond raakte bij een steekpartij in Zwijndrecht, is aan zijn verwondingen overleden. Dat laat de politie via sociale media weten.

verkeerslichten 02

wegen

Grote stoplichtoperatie van start: tientallen lampen vervangen

Op vier verschillende kruisingen in Dordrecht worden alle verkeerslichten vervangen. Als eerste zijn de stoplichten op de Provincialeweg bij de op- en afritten van de N3 aan de beurt.