Dordrecht, Netherlands

Bert van de Burgt bestuurslid RTV Dordrecht

De oud CDA-politicus is met ingang van september toegetreden tot het bestuur van RTV Dordrecht. Bert van de Burgt heeft een onderwijs-achtergrond en jarenlange ervaring in de lokale politiek in Rotterdam en Dordrecht.
Petra Scheurwater | 2 oktober 2018 15:17 | Aangepast op 2 oktober 2018 15:17
Hij was onder andere wethouder van onderwijs, sociale zaken en arbeidsmarkt. De 66-jarige geniet van zijn pensioen, maar is nog steeds maatschappelijk en kerkelijk betrokken en zeer actief. Hij wil bijdragen aan de doorontwikkeling van RTV Dordrecht, zodat de omroep meer van inwoners, bedrijven en instellingen wordt.


Bert van de Burgt is het vijfde bestuurslid van de Stichting RTV Dordrecht. Het bestuur bestaat verder uit Fred Venus (voorzitter), Dik van der Zeijden (secretaris), René Portielje en Nina van Hoof (algemene bestuursleden).

Lees ook

Autobranden Papendrecht vermoedelijk ontstaan door explosie, politie zoekt getuigen

De politie vermoedt dat de brand in de Oostpolder in Papendrecht van afgelopen weekend is ontstaan d...

Maatschappelijke organisaties krijgen hier een eigen ruimte: ‘Trots op de plannen’

Het gemeentebestuur van Ridderkerk wil een pand aan de Havenstraat flink verbouwen, zodat daar onder...

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...