Dordrecht, Netherlands

'Beschoten' vrouw raakte waarschijnlijk gewond door glasscherven

De vrouw die zaterdagavond gewond raakte in de Dordtse wijk Dubbeldam, is waarschijnlijk toch niet beschoten. Dat meldt de politie dinsdag. Uit onderzoek blijkt dat de vrouw mogelijk gewond is geraakt door glasscherven uit de ruit van de auto waarin zij reed.
Redactie Streek 56 | 29 april 2025 14:23 | Aangepast op 29 april 2025 14:23
De 44-jarige vrouw raakte zaterdag gewond op de Prunuslaan. De politie meldde in eerste instantie dat er die avond rond 23:40 uur meerdere keren werd geschoten. Een 19-jarige Dordtenaar meldde zich een dag later op het bureau en werd toen aangehouden als verdachte.

De politie meldt nu, na aanvullend onderzoek, dat dat er geen aanwijzingen zijn voor het gebruik van een vuurwapen. De 44-jarige vrouw reed in een auto en is zeer waarschijnlijk gewond geraakt door glasscherven van haar kapotte autoruit.

Hoe die ruit kon breken en wat de rol van de 19-jarige Dordtenaar hierin is, wordt onderzocht. Mogelijk had het tweetal hiervoor een conflict. De Dordtenaar is inmiddels verhoord en vrijgelaten, maar blijft wel nog wel verdachte in de zaak.

Meest gelezen

Batterijpark langs de N3 krijgt vorm: 144 batterijen staan klaar

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 13 jun 2025 07:30

Lees ook

'Ouwe Jonges' maken bonje

Het illustere trio ‘Ouwe Jonges’ blikt zondag weer terug op het nieuws van de afgelopen weken. Ad va...

Zondag op TV: ´Rode Lijn Dordrecht´ komt in actie voor Gaza

Verontruste Dordtenaren, maatschappelijke organisaties en vertegenwoordigers van verschillende polit...

Zo ziet de voorbereiding op het nieuwe seizoen van FC Dordrecht eruit

De oefencampagne van FC Dordrecht richting het nieuwe seizoen is bekend. De Krommedijkclub treft dri...

Meeste gemeenten hebben geen hitteplan, terwijl het alleen maar warmer wordt

Een derde van de gemeenten in deze streek heeft geen lokaal hitteplan, terwijl extreme hitte een gev...

A15 nacht dicht door werkzaamheden

De A15 van Papendrecht richting Gorinchem gaat volgende week een avond en nacht dicht. Vanwege onder...

Inbrekers op heterdaad betrapt: vuurwapen en drugs gevonden

De politie heeft donderdagochtend een 47-jarige vrouw uit Hendrik-Ido-Ambacht en een 51-jarige Rotte...