De bekendmaking van de Beste Binnenstad vindt pas 18 november plaats, maar de promotieborden zijn nu al weggehaald.
Redactie Streekomroep | 26 juni 2026 18:00
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 5 juli 2026 10:00
Redactie Streekomroep | 30 juni 2026 11:26
Er wordt hard gewerkt aan de fundering van de Bethelkerk in Zwijndrecht. Door middel van speciale heipalen kan verdere verzakking van de kerk worden voorkomen. Ondanks dat de scheuren er niet door verdwijnen, zorgt het er wel voor dat het niet van kwaad tot erger gaat met de kerk.
Hoofdgast in Studio De Witt is zaterdag Ronald Roël. De radiomaker, die jarenlang de Zwijndrechtse politiek op de voet volgde, zet een punt achter zijn lokale radiocarrière. Als interviewer en presentator van ATOS Radio groeide hij uit tot een bekend gezicht van de lokale omroep.
Aan de Merwekade in Dordrecht is zaterdag laat in de avond het lichaam aangetroffen van de vermiste Bart Ponte (48). Dat bevestigt de politie zondagochtend.
Een 21-jarige motorrijder heeft het afgelopen weekend erg bont gemaakt in Dordrecht. Hij reed gevaarlijk en hard door de wijk Sterrenburg en gooide de ruiten bij een buurtbewoner in die hem aansprak op zijn rijgedrag. Daarna sloeg hij op de vlucht voor de politie.
Cultuurcentrum Cascade in Hendrik-Ido-Ambacht is na een jaar gesloten te zijn geweest weer open. Door een grootschalige verbouwing en vernieuwing van het pand moest het samen met de bibliotheek een jaar lang wijken naar een tijdelijk onderkomen. De eerste twee verdiepingen hebben een behoorlijke metamorfose ondergaan.
Na drie decennia van voorbereiding, is deze week dan echt de bouw begonnen van de eerste woningen aan de oever van de rivier de Noord. Nieuwbouwproject Kraanspoor is het eerste deel van een grote nieuwbouwwijk, genaamd De Noordoevers. Waar de komende tien jaar zo'n 800 woningen zullen verrijzen.